Kapitan Nemo: Samotno

Tekst piosenki

Brak wideo

Kapitan Nemo

Teksty: 28 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Kapitan Nemo: Samotno

Nie ma nic w tym świecie pewnego W którym dzisiaj przyszło ci żyć Nie ma nic tak bardzo ważnego O co chciałbyś dzisiaj się bić Smutne to, jednak fakt Twoje serce objął chłód Czy coś kiedyś ogrzać je zdoła? Chyba tylko cud Nic nie ma takiego Co kochać byś mógł... Samotność jest jak bliski brzeg Przy którym toniesz Chociaż dobywasz resztkę sił By dotrzeć tam I nagle twoje serce wie to Już po sezonie Gdybyś dopłynął, też byś był Zupełnie sam Twoje dni są zwykłą iluzją Nierealne, lotne jak dym Zakończone gorzką konkluzją Który z nich potrzebny ci był? Jesteś jak zimny głaz Pogrążony w ciemnym śnie Czy ożyje on kiedyś na moment Mało kto to wie... Nic nie ma takiego Co kochać byś mógł... Samotność jest jak bliski brzeg Przy którym toniesz Chociaż dobywasz resztkę sił By dotrzeć tam I nagle twoje serce wie to Już po sezonie Gdybyś dopłynął, też byś był Zupełnie sam
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kapitan Nemo: Samotno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kapitan Nemo: Samotno

Skomentuj tekst

Kapitan Nemo: Samotno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Samotno - Kapitan Nemo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Samotno - Kapitan Nemo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kapitan Nemo.