Karramba - Czarna prawda tekst piosenki - Teksciory.pl

Karramba: Czarna prawda

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Karramba: Czarna prawda

Śmieję się z tych, którzy w każdą niedzielę ze swoim proboszczem idą spotkać się w kościele chociaż sami są puści lecz i tak robią zrzutkę, ale nie na panienki i nie na wódkę. Ślepo wierzą, że jak dadzą to pójdą do nieba, niektórzy potrafią odmówić sobie chleba by wrzucić swoją działkę tak są wychowani przez swojego bosa, tak bardzo okłamani. Za zebraną kasę, za tak zwaną darowiznę budują się chłopaki, ozdabiają nam ojczyznę pięknymi willami, ekstra gablotami większymi dziesięć razy od kościoła plebaniami. Oczywiście są tacy naprawdę z powołania, za zebraną kasę organizują mieszkania biednym i bezdomnym, głodnym rozdają jedzenie. Takich księży szanuję, popieram i cenię szkoda tylko, że takich jest ilość śladowa wszyscy wiecie jak jest tak kończą się me słowa.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Karramba: Czarna prawda

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba: Czarna prawda

 

Skomentuj tekst

Karramba: Czarna prawda

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kołysanka Kacper HTA
  „Po prostu śpij kochani Śpij kochanie Nocą oczy zmróź Jak mam żyć mój panie w kwarantannie? Nad ulica kurz Niech zmieni w krzyk wołanie milion ludzi W każdym mieście tu Daje wam tylko wiarę Par”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • karramba czarna prawda
 • tekst czarna prawda
 • piosenka karramby o panience
 • smieje się z tych ,ktorzy w kszda niedziele

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czarna prawda - Karramba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czarna prawda - Karramba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba.