Karramba: Lilly

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Karramba: Lilly

1. Lilly, Lilly nasza mała Lilly. Lilly, Lilly gotowa w każdej chwili. Lilly oh Lilly do wyrywania była zawsze w każdej chwili. Osiedlowi kowboje ją lubili, bo z Lilly się zawsze dobrze bawili. Imprezy i prywatki alkoholu zawsze pełne siatki, sałatki i inne takie rzeczy. Do rzeczy Yu men do rzeczy, do rzeczy. Obecność Lilly obowiązkowa wygłodniałych kolesi ponad połowa Lilly grała porządną i z zasadami do wypicia pierwszej głębszej bani.Ref: A.i.d.s - A.i.d.s ! Lilly bardzo dobrze wie co to jest.2. Ciąg dalszy rymów o grzecznej niewiaście zaczynając miała lat 14. Wystarczyły jej dwa lata żeby znudzić się osiedlowymi kowbojami -się wie! Meku-up, bielizna, krótka sukienka. Uderza na pigalak panienka z okienka. Po części dla kasy przede wszystkim dla atrakcji, dla zaspokojenia swoich sex fascynacji nowymi obleśnymi starymi kolesiami. W szkole górowała nad innymi panienkami. A była z takim po 40 tłustym biznesmenem oh! jak zapaskudził tylne siedzenie.Ref: A.i.d.s - A.i.d.s ! Lilly bardzo dobrze wie co to jest.3. Pruła się Lilly na prawo i na lewo. Miała lepsze utargi od domu publicznego- niejednego nie dwóch i nie trzech i nagle ah! co za pech. Trafiła w szpony uwodziciela Araba -hifa nosiciela . Nieświadomie zaraziła połowę miasta. Liczba chorych niestety ciągle wzrasta więc uważaj na siebie młody przyjacielu, bo przez taką jak Lilly nie żyje już wielu. Uważaj na siebie i na tego z kim to robisz, naprawdę uważaj z kim w "extaze" wchodzisz.Ref: A.i.d.s - A.i.d.s ! Lilly bardzo dobrze wie co to jest.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Karramba: Lilly

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba: Lilly

Skomentuj tekst

Karramba: Lilly

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lilly - Karramba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lilly - Karramba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba.