Karramba - Nowy jork p tekst piosenki - Teksciory.pl

Karramba: Nowy jork p

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Karramba: Nowy jork p

1.Płonie nowy York "pentagon" płonie to nie fikcja do Boga składam dłonie nie do tego co Bin Laden i Husajm nie do tego tak nie do tego walą się wieżowce giną ludzie, ludzie niewinni przerażeni i bezsilni 21 wiek nowy Pearl Harbor to co żyło umarło w imię innej religii to bez sensu kochać Boga z karabinem w ręku nie rozumiem, nie respektuje święty nie jestem ale to mi nie pasuje . Bron atomowa nuklearna zagłada New York, a może potem Warszawa III wojna światowa -ja tego nie chce.
Ref: Miasta kłamstw przepełnione nienawiściąfałszem i zdradą. Miasta kłamstw szczęśliwi ci którzy są nie świadom. Miasta kłamstw Bin Laden zabija tak w imię chorej sprawy. Miasta kłamstw ratuj nas
panie od zagłady.
2.Afganistan Pakistan Jordania Alach morderca zabija i omamia fundamentalizm faszyzm i rasizm to zagłada naszej cywilizacji to nie żarty miliony ofiar giną ludzie ci których kocham III wojna światowa
ja tego nie chce.
Ref: Miasta kłamstw...
3.Ojcze nasz któryś jest w niebie święć się imię twoje przyjdź królestwo twoje bądź wola twoja jako w niebie tak i na ziemi chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy jako i
my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie ale nas zbaw ode złego .Amen a a a a Amen Panie Boże nie opuszczaj nas kiedy ktoś próbuje zniszczyć świat .Kiedy w naszych sercach rośnie
strach kiedy giną ludzie w miasta kłamstw. Panie Boże błagam pomóż nam nie zamykaj nam nadziei bram .Panie Boże nie opuszczaj nas. Błagam Panie Boże ratuj świat.
Ref: Miasta kłamstw........."Ejmen"
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Karramba: Nowy jork p

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba: Nowy jork p

 

Skomentuj tekst

Karramba: Nowy jork p

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kołysanka Kacper HTA
  „Po prostu śpij kochani Śpij kochanie Nocą oczy zmróź Jak mam żyć mój panie w kwarantannie? Nad ulica kurz Niech zmieni w krzyk wołanie milion ludzi W każdym mieście tu Daje wam tylko wiarę Par”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nowy jork p - Karramba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nowy jork p - Karramba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba.