Karramba: Nowy jork p

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Karramba: Nowy jork p

1.Płonie nowy York "pentagon" płonie to nie fikcja do Boga składam dłonie nie do tego co Bin Laden i Husajm nie do tego tak nie do tego walą się wieżowce giną ludzie, ludzie niewinni przerażeni i bezsilni 21 wiek nowy Pearl Harbor to co żyło umarło w imię innej religii to bez sensu kochać Boga z karabinem w ręku nie rozumiem, nie respektuje święty nie jestem ale to mi nie pasuje . Bron atomowa nuklearna zagłada New York, a może potem Warszawa III wojna światowa -ja tego nie chce.
Ref: Miasta kłamstw przepełnione nienawiściąfałszem i zdradą. Miasta kłamstw szczęśliwi ci którzy są nie świadom. Miasta kłamstw Bin Laden zabija tak w imię chorej sprawy. Miasta kłamstw ratuj nas
panie od zagłady.
2.Afganistan Pakistan Jordania Alach morderca zabija i omamia fundamentalizm faszyzm i rasizm to zagłada naszej cywilizacji to nie żarty miliony ofiar giną ludzie ci których kocham III wojna światowa
ja tego nie chce.
Ref: Miasta kłamstw...
3.Ojcze nasz któryś jest w niebie święć się imię twoje przyjdź królestwo twoje bądź wola twoja jako w niebie tak i na ziemi chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy jako i
my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie ale nas zbaw ode złego .Amen a a a a Amen Panie Boże nie opuszczaj nas kiedy ktoś próbuje zniszczyć świat .Kiedy w naszych sercach rośnie
strach kiedy giną ludzie w miasta kłamstw. Panie Boże błagam pomóż nam nie zamykaj nam nadziei bram .Panie Boże nie opuszczaj nas. Błagam Panie Boże ratuj świat.
Ref: Miasta kłamstw........."Ejmen"
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Karramba: Nowy jork p

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba: Nowy jork p

Skomentuj tekst

Karramba: Nowy jork p

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nowy jork p - Karramba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nowy jork p - Karramba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba.