Kasia Cerekwicka: By

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Cerekwicka

Teksty: 70 Tłumaczenia: 1 Wideo: 16

Tekst piosenki

Kasia Cerekwicka: By

Nikt nie wie jaki czuje ból Znów mnie oszukała miłość brakuje słów by wyrazić to co czuje sensu nie ma nic dla kogo mam... teraz żyć? Ja wierzyłam, wierzyłam w Nas co sięstało, że tak nagle zgasł Twoich oczu blask zimne słowa, zimne serce pocałunków gorzki smak całkiem obcy dla mnie stałeś się teraz wiem, że to była gra... Refren. Byłeś dla mnie wszystkim, a Ja dla Ciebie nie znaczyłam nic zupełnie nic... Serce Ci oddałam, a w zamian co dostałam? Ból i łzy...ooooo... Ból i łzy... Nic nie pomaga choć chciałabym zapomnieć o Tobie i znów zacząć normalnie żyć Nie chce tych bezsennych nocy Chce z radością witaćkażdy dzień, ale jak mam znowu śmiać się? Chyba, że znienawidze Ciebie... Refren. Byłeś dla mnie wszystkim, a Ja dla Ciebie nie znaczyłam nic zupełnie nic... Serce Ci oddałam, a w zamian co dostałam? Ból i łzy...ooooo... Ból i łzy... Oooooo... Refren. Byłeś dla mnie wszystkim, a Ja dla Ciebie nie znaczyłam nic zupełnie nic... Oooooo... Serce Ci oddałam, a w zamian co dostałam? Ból i łzy... Ból i łzy... Ooooo... Byłeś dla mnie wszystkim. Serce Ci oddałam. Byłeś dla mnie wszystkim. Serce Ci oddałam. Byłeś dla mnie wszystkim...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Cerekwicka: By

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Cerekwicka: By

Skomentuj tekst

Kasia Cerekwicka: By

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki By - Kasia Cerekwicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu By - Kasia Cerekwicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Cerekwicka.