Kasia Stankiewicz: Chcia

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Stankiewicz

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kasia Stankiewicz: Chcia

REF. Chciałabym być aniołem w święta do ciebie przyjść żeby nasze życzenia spróbować spelnić dziś... Idę sobie do ciebie jest cicho, myślę co powiem dziś czego ci nie mówiłam cały rok a milczenie przed narodzeniem w ciszy łatwiej myśleć mi słowa zimniejsze od śniegu w palcach stopię dziś ale dzisiaj jest, cicho tu.. ale dzisiaj jest, cicho... REF. Chciałabym być aniołem w święta do ciebie przyjść żeby nasze życzenia spróbować spelnić dziś... Kiedy przyjdę do ciebie ty pewnie uśmiechniesz się moje stopy zmarznięte weźmiesz w dłonie swe. szybko powiem co chcę, żeby znowu nie czekać cały rok... słowa zimniejsze od śniegu w palcach stopię dziś Nanana... REF. Chciałabym być aniołem w święta do ciebie przyjść żeby nasze życzenia spróbować spelnić dziś... chciałabym być aniołem, chciałabym być aniołem, chciałabym być aniołem twym
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Stankiewicz: Chcia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Stankiewicz: Chcia

Skomentuj tekst

Kasia Stankiewicz: Chcia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chcia - Kasia Stankiewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chcia - Kasia Stankiewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Stankiewicz.