Kasia Stankiewicz - Chcia tekst piosenki - Teksciory.pl

Kasia Stankiewicz: Chcia

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Stankiewicz

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kasia Stankiewicz: Chcia

REF. Chciałabym być aniołem w święta do ciebie przyjść żeby nasze życzenia spróbować spelnić dziś... Idę sobie do ciebie jest cicho, myślę co powiem dziś czego ci nie mówiłam cały rok a milczenie przed narodzeniem w ciszy łatwiej myśleć mi słowa zimniejsze od śniegu w palcach stopię dziś ale dzisiaj jest, cicho tu.. ale dzisiaj jest, cicho... REF. Chciałabym być aniołem w święta do ciebie przyjść żeby nasze życzenia spróbować spelnić dziś... Kiedy przyjdę do ciebie ty pewnie uśmiechniesz się moje stopy zmarznięte weźmiesz w dłonie swe. szybko powiem co chcę, żeby znowu nie czekać cały rok... słowa zimniejsze od śniegu w palcach stopię dziś Nanana... REF. Chciałabym być aniołem w święta do ciebie przyjść żeby nasze życzenia spróbować spelnić dziś... chciałabym być aniołem, chciałabym być aniołem, chciałabym być aniołem twym
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kasia Stankiewicz: Chcia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Stankiewicz: Chcia

 

Skomentuj tekst

Kasia Stankiewicz: Chcia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kołysanka Kacper HTA
  „Po prostu śpij kochani Śpij kochanie Nocą oczy zmróź Jak mam żyć mój panie w kwarantannie? Nad ulica kurz Niech zmieni w krzyk wołanie milion ludzi W każdym mieście tu Daje wam tylko wiarę Par”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chcia - Kasia Stankiewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chcia - Kasia Stankiewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Stankiewicz.