Katarzyna Groniec: Dzi

Tekst piosenki

Brak wideo

Katarzyna Groniec

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Katarzyna Groniec: Dzi

Mam na imię... Miło mi... Udajemy że Znamy się od kilku chwil Milczę... nie bój się Nie uwierzysz... tak to ja... Gdy zerkam w twoją twarz Nie potrafię znaleźć siebie tam Nie pozostał po mnie żaden ślad Dzięki za wszystko coś mi dał Dzięki za ten ból Dzięki że to już skończone Dzięki że minąłeś we mnie już Ciągle za mną Oddech twój Ciągle czuję cię Znikam w tłumie Znów twój śmiech Ktoś zatrzasnął drzwi Nagle sami - ja i ty Przeklęte de ja vu Zabłądziły gdzieś Głupie dłonie me Ale usta... one nie śpią więc... Nie... dzięki... za wszystko coś mi dał Dzięki za ten ból Przeszły dawno i skończony Dzięki ... Wierz mi Gdziekolwiek jeszcze jest Miłość - znajdę ją Klęczysz Z głową pochyloną Idę I bez lęku mijam cię... Dzięki za wszystko coś mi dał Dzięki za ten ból Szepty krzyki i dotknięcia Iskry Wierz mi (wierz mi że) Gdziekolwiek jeszcze jest Miłość (miłość) - znajdę ją Wierz mi (wierz mi że) Niechby mnie dopadła Nowa - jeśli boli - to co? niech boli to co? niech boli to co?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Katarzyna Groniec: Dzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Katarzyna Groniec: Dzi

Skomentuj tekst

Katarzyna Groniec: Dzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzi - Katarzyna Groniec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzi - Katarzyna Groniec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Katarzyna Groniec.