Kazik: 5 Lat

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: 5 Lat

Dzisiejszy ranek przyniósł nowe pomysły Tak doniosłe i mądre, aż trudno w to uwierzyć Wzbogacą producenta, pomysłodawcę także Obieg korupcji zatacza kręgi zawsze Pieniądze przecież leżą na ulicy Tylko schyl się i zbieraj, znaczy miej dobre pomysły Dobre pomysły są najbardziej banalne Co jest nielegalne, jest bardziej opłacalne Więc 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, śmierć za używanie Gdy coś jest nielegalne, to tworzy czarny rynek Ten tworzy gangsterów, pieniędzy brudny obieg Gdy dziś już się wzbogacą, a wzbogacą się szybko Dużo będą płacić przekupnym politykom Politycy uchwalają to, co gangi zalecają A potem po wypłatę ochoczo się zgłaszają To, co widać i słychać, jest proste i banalne Co jest nielegalne, jest bardziej opłacalne Więc 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, śmierć za używanie Gdy gangi się wzbogacą, to wtedy jest szacunek Nikt nie pyta bogatych, uczciwi są czy nie Poważne korporacje u nowego wielkiego brata Mają swe korzenie w prohibicji latach Czas wielkiego kryzysu właśnie teraz nadchodzi Karanie wbrew pozorom nikogo nie ostudzi Bo wiadomo, że w sieci wpadają tylko płotki Rekiny są bezkarne i śmieją się ukradkiem Więc 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, śmierć za używanie I jeszcze jedno pytanie, miły przyjacielu Czy wóda i papierosy nie uzależniają? Czy nie widać, że jest to jedno i to samo draństwo? Nie, na wódę monopol ma państwo I dobrze zarabia na tym i się nie przejmuje Że co któryś twój kolega znów się degeneruje Dzień w dzień, ale to jest legalne Obłożone podatkiem, więc także opłacalne Więc 5 lat za posiadanie, 10 używanie 5 lat za posiadanie, 10 używanie | 5 lat za posiadanie, 10 używanie | 5 lat za posiadanie, śmierć za używanie | 2x 5 lat za posiadanie, 1 000 000 używanie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kazik: 5 Lat

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: 5 Lat

Skomentuj tekst

Kazik: 5 Lat

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kazik 5 lat tekst
 • piosenka 5 lat

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 5 Lat - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 5 Lat - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.