Kazik: Spowied

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Spowied

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Ostatnio u spowiedzi byłem Trochę dawno, grzechów nie zataiłem Pokutę odprawiłem psze księdza z nami Obraziłem Boga grzechami To przesrane! Tak ściana w ścianę Jak Pamela jebana niepowiększana W siedem osób: Ojciec, matka, siostra, mąż, dziecko, ja, babka Telewizja od rana, co by nie pokazywali Film, sejm, owce na hali Gdzieś tam na Podhalu Dziennik przede wszystkim W norze tej jest najważniejszy Babka głucha, głową wywija Z telewizją ryczy Radio Maryja Szału można dostać w takim momencie Dziecko jeszcze ryczy wszędzie Trwa atmosfera. Mąż siostry się rozbiera Do wyra ją ciągnie, teraz go przypiera Ojciec budzi się znad gazety Patrzy źle po terenie planety Małp. Matka na to czeka Uniósł łeb - zupę mu podtyka Gdy żre, nie gada. Jest ciszej Zaciskam pięści, nie chcę nic słyszeć Ale chuj. A do tego wszystkiego Słychać łeb żony sąsiada tłuczonej przez niego Równo w ściany sąsiadujące Dzielnicowy ma to w dupie, trwa to miesiące Radio ciszej mówi, więc babka podgłaśnia Radio ryczy, ojciec Rydzyk wyjaśnia On wyjaśnia życie, radio gra głośniej Jęczy siostra, płacze dziecko donośnie Nie słychać, co mówią w telewizji "Głośniej telewizor" ojciec krzyczy Zeżarł zupę. Więcej nie dostanie Zaczyna komentarz gazety czytania: "Skurwysyny, ja bym ich zajebał Gdybym rewolwer tylko miał" Mąż siostry nie kończy wtedy co swoje Złazi z niej by się kłócić z ojcem Stoi bez gaci i kłóci się z ojcem Mąż mojej siostry jest prawicowcem Nad łóżkiem swoim, prawda jest taka Powiesił zdjęcie Zygmunta Wrzodaka Ojciec za komuny do partii należał Wierny jej pozostał Kłócą się. Syf dookoła A okna zamknięte by nie przywiać dziecka Siedzę w kącie. Sięgam do kieszeni Dwie kreski zdobyć przestrzeni Rozsypuję. Chwila nieuwagi Matka szmatą przetarła myśląc że to ślad mąki Gorzej się robi. Oni się kłócą Po ryjach chyba zaraz sobie dadzą W dzienniku - wiadomości sportowe Cisza na chwilę. Tam maski gazowe Gady piorą się z kibolami Ranni, zabici, z obrażeniami Prognoza pogody, Grażyna Padee Reklamowy syfilis między rzeczy te Koniec ciszy, koniec ze szczętem Szwagier krzyczy, że Kwaśniewski jest żydowskim agentem Ojciec nie wytrzymuje, w twarz mu pluje Nic tu się dzisiaj nie uratuje Szamotanie, z telewizji muzyka Zagłuszają głos radia Rydzyka Babka podgłaśnia, apokaliptyka Obraz rodziny, a z nim muzyka Chętnie bym ich widział na marach Daj pokutę, niech minie mnie kara Nie wiem, ale chyba czuję Że nie za wszystkie grzechy swoje żałuję
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Spowied

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Spowied

Skomentuj tekst

Kazik: Spowied

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • siedze w kącie sięgam do kieszeni
 • sejm owce na hali
 • kazik nie wazne co by pokazywali czy sejm
 • ojciec nie wytrzymuje w twarz mu pluje
 • kazik nie pluje

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spowied - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spowied - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.