Kazik: Tu nie b

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Tu nie b

Jasne niebo, jasne włosy, oczy takie a nie inne Mam zmysł rozpoznania. Tu nie będzie przeklinania! Kocham cię, nie inaczej, czuję tak nie inaczej Dalej tłumy do prania . Tu nie będzie przeklinania! Mój wydawca złodziejem, od wczoraj - dobrodziejem Zmiany od czucia zarania. Tu nie będzie przeklinania! Terry Jones, Michael Palin, teatr Wierszalin Geniusze porozrzucani. Tu nie będzie przeklinania! Mamy świat swój stały, mamy świat swój cały W mniejszości jest miłość orężem, żoną i mężem... Wężem... Mamy świat swój stały, mamy świat swój cały W mniejszości jest miłość orężem, żoną i mężem... Wężem... Jasne niebo, jasne włosy, oczy takie a nie inne Mam zmysł rozpoznania. Tu nie będzie przeklinania! Kocham cię, nie inaczej, czuję tak nie inaczej Dalej tłumy do prania . Tu nie będzie przeklinania! Mój wydawca złodziejem, od wczoraj - dobrodziejem Zmiany od czucia zarania. Tu nie będzie przeklinania! Terry Jones, Michael Palin, teatr Wierszalin Geniusze porozrzucani. Tu nie będzie przeklinania! Mamy świat swój stały, mamy świat swój cały W mniejszości jest miłość orężem, żoną i mężem... Wężem... Mamy świat swój stały, mamy świat swój cały W mniejszości jest miłość orężem, żoną i mężem... Wężem...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Tu nie b

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Tu nie b

Skomentuj tekst

Kazik: Tu nie b

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jasne niebo jasne słońce Kazik
 • mężem, żoną tekst piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tu nie b - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tu nie b - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.