Kazik: Wicu
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Kazik: Wicu
Poziom korupcji w Polsce się zwiększa co robi w moim łóżku ta pani nie tutejszaJeszcze wczoraj jej nie znałemw nocy bardzo ją kochałem teraz oczom nie wierzę,ale ze mnie zwierzę mam problemy z kobietami bo jestem taki brzydki Wicuś ulepił grzybkiPoziom korupcji w Polsce się zwiększa,co widzę to poranna toaleta nie dzisiejszaPieniądze jakieś miałemchyba wszystkie wydałem teraz szperam w pamięci, ale pamięć mnie nie nęci,mam problemy z erekcją bo jestem taki brzydkiWicuś ulepił grzybkiPoziom korupcji w Polsce się zwiększajak to było wczoraj to jest tajemnica najgłębsza na pewno cos piłemna pewno coś paliłemto jest jak z Ioneski taki Ionesco groteskimam małego penisa i jestem taki brzydki Wicuś ulepił grzybkiPoziom korupupcji w Polsce się zmniejsza Katolicka religia jest przecież najliczniejsza jest papież Polak i rozumne rządyMorze szumi ja wierzę a ja w Polskę wierzędzisiaj wszyscy sobie razem w szczęściu ręce podamynawzajem sobie serca oddamyPoziom korupcji w Polsce się zwiększakradniecie na potęgę wy skurwysynyStoję i się gapię telewizor swoje gada,a ta stara ich armada pod wodę się zapadaW miłości i zazdrości jestem taki szybki Wicuś ulepił grzybkiI na koniec coś miłego bo herbata grzybowaAngelika du bist cool niczym bomba wodorowa A wszyscy zjedliśmy grzybki Wszyscy zjedliśmy grzybkiWszyscy zjedliśmy grzybkiWszyscy zjedliśmy grzybki
Tłumaczenie piosenki
Kazik: Wicu
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Kazik: Wicu
-
- Kazik
-
Nie zrobimy wam nic z
- Kazik
-
Niewinna, kiedy
- Kazik
-
Wiek XX
- Kazik
-
- Kazik
Skomentuj tekst
Kazik: Wicu
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Masterpiece
- Motionless In White
-
OUTRO
- bambi
-
Przez najgłębszą noc (The Edge of Night - Lord of the Rings - Polish version) Wiktor Korszla
- Studio Accantus
-
Dziewczyna z Bolesława
- Henrryk Zaklikiewicz (krolvertexfx)
-
Hot For You, Baby
- Tina Turner
-
Na chwilę
- Mikromusic
-
Cry Me A River
- Michael Bublé (Michael Buble)
-
Chyba najlepszy dzień
- Mikromusic
-
CZYM CHATA BOGATA! - feat. Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Wac Toja, Donatan
- Cleo
-
Nie biłeś się nigdy o mnie
- Mikromusic
Reklama
Tekst piosenki Wicu - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wicu - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.
Komentarze: 0