Koma - K.O.M.A. tekst piosenki - Teksciory.pl

Koma: K.O.M.A.

Tekst piosenki

Brak wideo

Koma

Teksty: 50 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Koma: K.O.M.A.

[Koma] To jest x4 Koma ponownie za mikrofon chwytam Koma x4 Trzymam się swojej normy, nie tracę formy To jest x4 Koma ponownie za mikrofon chwytam Koma x4 To buja całym blokiem, a szyby lecą z okien To jest x4 Koma ponownie za mikrofon chwytam Koma x4 Trzymam się swojej normy, nie tracę formy Koma x4 Kto na przekór wszystkim przeciwności pokona Koma x4 Znów przy mikrofonie Projekt solo wszystkie rymy dozwolone Pezet dwa po mojej stronie Racje, których bronie W morzu innych nie utonie styl, który prezentuje Tak to czuje Koma, mikrofon kontroluje Zawsze gdy rymuje jak Szabamsa Dick Ostrzej niż Fred Durst Kolejny wers łagodniej niżli Creed Kiedy trzeba hardcorowo jak DITS Trik bez nucenia nuty jak mister Bik Nie tylko przez siedem dni jak Kreg Dawid Całe życie 24 na dobę hip-hopowy serwis Nie brakuje werwy, nie puszczają nerwy Szósty zmysł, czysty styl bez przerwy Trzymam się swojej normy, nie tracę formy To jest x4 Koma ponownie za mikrofon chwytam Koma x4 To buja całym blokiem, a szyby lecą z okien To jest x4 Koma ponownie za mikrofon chwytam Koma x4 Trzymam się swojej normy, nie tracę formy To jest x4 Koma ponownie za mikrofon chwytam Koma x12
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Koma: K.O.M.A.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Koma: K.O.M.A.

 

Skomentuj tekst

Koma: K.O.M.A.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Heal me Sanah
  „There was a time I had to handle all myself I forgot just how to speak and say my name And I’m here alone In this room that’s never cold And it hurts me still There was a time I had this fe”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka koma koma
 • koma slowa

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki K.O.M.A. - Koma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu K.O.M.A. - Koma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Koma.