Krystyna Prońko - Byle do brzegu tekst piosenki - Teksciory.pl

Krystyna Prońko: Byle do brzegu

Tekst piosenki

Brak wideo

Krystyna Prońko

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Krystyna Prońko: Byle do brzegu

BYLE DO BRZEGU...PŁYNIE ROZBITKÓW PIEŚŃ.BYLE DAĆ SIĘ FALOM NIEŚĆ DO BRZEGU.BYLE DO BRZEGU...STYLEM DOWOLNYM WPŁAW,TYLKO TRAF POZWOLI NAMDOCZEKAĆ KOŃCA SZCZĘŚLIWEGO.BYLE DO BRZEGU...PŁYNIE ROZBITKÓW PIEŚŃ.BYLE DAĆ SIĘ FALOM NIEŚĆ DO BRZEGU.BYLE DO BRZEGU...TYLE JEST W ŚWIECIE WYSPPŁYNIE TAM WŚRÓD SMUKŁYCH PALMRZEKA SNU KOKOSOWEGO.STERNIK WCZEŚNIEJ ZWIAŁ,WIDAĆ NOSA MIAŁ,I W SZALUPĘ JAKO PIERWSZY WSKOCZYŁ.PEWNIE GDZIEŚ TAM SCHNIE BARDZO BOI SIĘSPOJRZEĆ PASAŻEROM PROSTO W OCZY.BYLE DO BRZEGU ...W KOŃCU NIE MIAŁAM NIC,WIĘC W WYPADKU TYM NIE TRACĘ WIELE.BYLE DO BRZEGU...BYLE...BYLE...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Krystyna Prońko: Byle do brzegu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krystyna Prońko: Byle do brzegu

 

Skomentuj tekst

Krystyna Prońko: Byle do brzegu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Byle do brzegu - Krystyna Prońko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Byle do brzegu - Krystyna Prońko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krystyna Prońko.