Krystyna Prońko: T

Tekst piosenki

Brak wideo

Krystyna Prońko

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Krystyna Prońko: T

OTACZAJĄ ZE WSZYSTKICH STRONLUDZIE MILI, ŻYCZLIWI, KOCHANI.MAM ICH SERCA NA DŁONI I SŁYSZĘ ICH GŁOS...JAK AKSAMIT ICH CZUŁY SZEPT...KTOŚ ROZSYPAŁ STOKROTKI POD DRZWIAMI.KTOŚ PRZYNOSI DO ŁÓŻKA ŚNIADANIE I KŁANIA SIĘ.TYLKO NIE TY! CZEMU NIE TY!TY JESTEŚ TWARDY, ZIMNY JAK MOJE LUSTERKO!PIEKNY JAK SEN, WYBACZ MI, ŻETŁUKĘ ODBICIE W SZKLE!TWĄ MODLISZKĄ BĘDĘ CO NOC!ZJEM CIĘ PO KAWAŁKU JAK TORT!NA MÓJ ZNAK TAŃCZY W SZKLANKACH LÓD!GRAJĄ AUTA I SPADA ŻYRANDOL.WIELKIE SCHODY, PERFUMY,BRYLANTY I TŁUM...OCZY KAMER, LAWINA ZDJĘĆ.W LISTACH PŁYWAM I JESTEM SZCZĘŚLIWA,TAŃCZY BUFET, OBRACA SIĘ SCENA -KOCHAJĄ MNIE...TYLKO NIE TY!CZEMU NIE TY!TY JESTEŚ TWARDY, ZIMNY JAK MOJE LUSTERKO !PIĘKNY JAK SEN,WYBACZ MI, ŻETŁUKĘ ODBICIE W SZKLE!TWĄ MODLISZKĄ BĘDĘ CO NOC!ZJEM CIĘ PO KAWAŁKU JAK TORT!ZA TO, ŻE NIE CHCESZ NOSIĆ NA RĘKACH,ZA TO, ŻE NIE CHCESZ PRZEDE MNĄ KLĘKAĆNIEWIELE Z CIEBIE ZOSTANIE, KOCHANIE...KOCHANIE...KOCHANIE...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Krystyna Prońko: T

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krystyna Prońko: T

Skomentuj tekst

Krystyna Prońko: T

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • będę twą modliszką co noc
 • twą modliszką będę co noc

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki T - Krystyna Prońko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu T - Krystyna Prońko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krystyna Prońko.