Krzysztof Krawczyk: Pary

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 89 Tłumaczenia: 0 Wideo: 31

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: Pary

Pytasz o miłość,Która w piosenkach sprzed latByła, że jest gorąca,Przecież znalazła się tam.Gdzieś nad Sekwana,Wiosna zbudziła nam dzień,Kiedy twój oddech nad ranemPoczułem tuż obok mnie.Paryż znów nas połączyłParyż, melodia z przed latParyż i noc głęboka,Która nie daje spaćTo śpiewne miasto,O szczęściu śpiewa nam znówI nasze twarze szczęśliweW mijaniu nocy i dni.Gdy nasze drogiWiodą przez Paryż ze snuZdaje się nam, że znów mamyTo miasto u naszych stópSekwany brzeg i Sainte-ChapelleI Notre-Dame i Sacre-CoeurSpojrzenie nam obrosło namChamps Elyses i plac Pigal.Paryż znów nas połączyłParyż, melodia z przed latParyż i noc głęboka,Która nie daje spaćParyż to twoje oczyParyż to oddech twój,Lecz kiedy Paryż pożegnaszCzy będziesz kochać mnie znów?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: Pary

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: Pary

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: Pary

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krzysztof krawczyk para

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pary - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pary - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.