KSU - Moje oczy tekst piosenki - Teksciory.pl

KSU: Moje oczy

Tekst piosenki

Brak wideo

KSU

Teksty: 97 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

KSU: Moje oczy

Moje oczy Widzą jak za mgłą Moje uszy Zatkane watą są Moje usta Pełne błahych słów Moje myśli W milionach innych głów Moja głowa pełna jest Bzdurnych haseł oraz wzniosłych tez Co mam robić z głową moją Która nie chce myśleć według wzoru Jakiś człowiek Przekonuje mnie Że karmazyn Najpiękniejszy jest Młode oczy Nie widzą kolorów Usta milczą A uszy są chore Moja głowa pełna jest Bzdurnych haseł oraz wzniosłych tez Co mam robić z głową moją Która nie chce myśleć według wzoru Moje serce Bije w innym takcie Niż w swych normach Napisane macie Moje ręce Od dziecka spętane Moje nogi Tańczą dziki taniec Moja głowa pełna jest Bzdurnych haseł oraz wzniosłych tez Co mam robić z głową moją Która nie chce myśleć według wzoru
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

KSU: Moje oczy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

KSU: Moje oczy

 

Skomentuj tekst

KSU: Moje oczy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • moje oczy moje usta tekst
 • oczy moje zaplakaly gdy nie widza
 • moj boze oczy twe tekst piosenki
 • moje serce bije w innym takcie niż w swych normach

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Moje oczy - KSU, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Moje oczy - KSU. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - KSU.