KUBAŃCZYK: Z nieba

Tekst piosenki

KUBAŃCZYK

Teksty: 67 Tłumaczenia: 6 Wideo: 54
Profil artysty

Tekst piosenki

KUBAŃCZYK: Z nieba

Fani kupują preorder ja miesiąc bez tracku co z tobą Kubańczyk? Ostatnie miesiące to praca nad płytą i ciężkie treningi do walki, rano zakładam te nike'i, wracam tu byku wieczorem. Salka i studio potem fakturki i patrzę czy mail-e sprawdzone. Wszystko to ja mam na głowie, szybko musiałem dorosnąć. Widzicie finalny efekt, a przed tym to jeszcze ciężkie rzemiosło. Sporo jest tracków nagranych lecimy mam nastrój i nie wiem co wydać. Dzownię do krupka "halo", "studio na jutro, bo zacząłem pisać". Miałem być teraz na klipach, a jest zupełnie odwrotnie, doba jest dla mnie za krótka też siedzę tu po nocach dopinam preorder. Trochę mnie wszystko przerosło, też jestem tylko człowiekiem. Premiera miała być w styczniu lecz tego nie czułem, a teraz rozjebie. Wchodzę już na wyszczy level, nie tylko w muzie lecz w życiu, w miesiąc płace podatki większe niż nie jedna rata kredytu. 2 5 na karku, a bagaż doświadczeń mam pełny jak samary w nerce, wersy są zawsze prawdziwe, dlatego tak łapią za serce. To nie spadło z nieba "z nieba, nieba". Ja dawno byku już nie rzucam, a codziennie biegam czasu nie ma przebacz "przebacz, przebacz". Większość widzi we mnie lajki, a już nie człowieka ten mój czas jest teraz "teraz, teraz". Przekreślili grubą krechą spójrz na wyświetlenia, chodź na koncie większe zera "zera, zera". To ja się nic nie zmieniam z osiedla po marzenia "dalej taki sam!". Zero kontaktu przez lata, teraz mi pisze "ja zawsze wierzyłem". Odbicie w lustrze tym fejką szybko pokaże, kto jest debilem. Kolejny DM w wigilie siedzę z rodziną przy stole, więc się zastanów czy wtedy wypada spamować czy twoją kuzynkę pozdrowię BOŻE. Sam jestem swoją wytwórnią za mnie to nikt nie ogarnie, czasu nie starcza mi na nic, więc traktuje to byku bardzo mentalnie, silny charakter wielu na starcie się szybko poddaje pytają jak odnieść sukces w tym kraju wyżej odpowiedz na twoje pytanie "ej". Nagrodą kolejne złota, doszła też trzecia platyna. Czasem bym chciał gdzieś się zaszyć i nie esperalem , a na Malediwach. I poodpoczywać. "Jeje". Dlatego po płycie znikam. Wchodzę już na wyższy level nie tylko w muzie lecz w życiu, w miesiącu to płace podatki większe niż nie jedna rata kredytu 2 5 na karku, a bagaż doświadczeń mam pełny jak samary w nerce, wersy są zawsze prawdziwe dlatego tak łapią za serce. To nie spadło z nieba 'nie, nie'. Ja dawno byku już nie rzucam, a codziennie biegam. czasem nie ma przebacz "przebacz, przebacz" Większość widzi we mnie lajki, a już nie człowieka, ten mój czas jest teraz "teraz, teraz" Przekreślili grubą krechą spójrz na wyświetlenia choć na koncie większe zera, to ja się nic nie zmieniam z osiedla po marzenia 'marzenia, marzenia, marzenia, marzenia'.
Autor tekstu: Jakub Flas
Data dodania: 2021-02-15
Tekst dodał: Kevisiek_
Ostatnia edycja: FAN4332
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

KUBAŃCZYK: Z nieba

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
78 %
22 %

Inne teksty wykonawcy

KUBAŃCZYK: Z nieba

Skomentuj tekst

KUBAŃCZYK: Z nieba

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kubanczyk z nieba
 • kubańczyk z nieba tekst
 • kubanczyk z nieba tekst
 • to nie spadło z nieba tekst
 • z nieba kubańczyk. tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z nieba - KUBAŃCZYK, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z nieba - KUBAŃCZYK. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - KUBAŃCZYK.