KUBAŃCZYK: Z nieba

Tekst piosenki

KUBAŃCZYK

Teksty: 43 Tłumaczenia: 5 Wideo: 37
Profil artysty

Tekst piosenki

KUBAŃCZYK: Z nieba

Fani kupują preorder ja miesiąc bez tracku co z tobą Kubańczyk? Ostatnie miesiące to praca nad płytą i ciężkie treningi do walki, rano zakładam te nike'i, wracam tu byku wieczorem. Salka i studio potem fakturki i patrzę czy mail-e sprawdzone. Wszystko to ja mam na głowie, szybko musiałem dorosnąć. Widzicie finalny efekt, a przed tym to jeszcze ciężkie rzemiosło. Sporo jest tracków nagranych lecimy mam nastrój i nie wiem co wydać. Dzownię do krupka "halo", "studio na jutro, bo zacząłem pisać". Miałem być teraz na klipach, a jest zupełnie odwrotnie, doba jest dla mnie za krótka też siedzę tu po nocach dopinam preorder. Trochę mnie wszystko przerosło, też jestem tylko człowiekiem. Premiera miała być w styczniu lecz tego nie czułem, a teraz rozjebie. Wchodzę już na wyszczy level, nie tylko w muzie lecz w życiu, w miesiąc płace podatki większe niż nie jedna rata kredytu. 2 5 na karku, a bagaż doświadczeń mam pełny jak samary w nerce, wersy są zawsze prawdziwe, dlatego tak łapią za serce. To nie spadło z nieba "z nieba, nieba". Ja dawno byku już nie rzucam, a codziennie biegam czasu nie ma przebacz "przebacz, przebacz". Większość widzi we mnie lajki, a już nie człowieka ten mój czas jest teraz "teraz, teraz". Przekreślili grubą krechą spójrz na wyświetlenia, chodź na koncie większe zera "zera, zera". To ja się nic nie zmieniam z osiedla po marzenia "dalej taki sam!". Zero kontaktu przez lata, teraz mi pisze "ja zawsze wierzyłem". Odbicie w lustrze tym fejką szybko pokaże, kto jest debilem. Kolejny DM w wigilie siedzę z rodziną przy stole, więc się zastanów czy wtedy wypada spamować czy twoją kuzynkę pozdrowię BOŻE. Sam jestem swoją wytwórnią za mnie to nikt nie ogarnie, czasu nie starcza mi na nic, więc traktuje to byku bardzo mentalnie, silny charakter wielu na starcie się szybko poddaje pytają jak odnieść sukces w tym kraju wyżej odpowiedz na twoje pytanie "ej". Nagrodą kolejne złota, doszła też trzecia platyna. Czasem bym chciał gdzieś się zaszyć i nie esperalem , a na Malediwach. I poodpoczywać. "Jeje". Dlatego po płycie znikam. Wchodzę już na wyższy level nie tylko w muzie lecz w życiu, w miesiącu to płace podatki większe niż nie jedna rata kredytu 2 5 na karku, a bagaż doświadczeń mam pełny jak samary w nerce, wersy są zawsze prawdziwe dlatego tak łapią za serce. To nie spadło z nieba 'nie, nie'. Ja dawno byku już nie rzucam, a codziennie biegam. czasem nie ma przebacz "przebacz, przebacz" Większość widzi we mnie lajki, a już nie człowieka, ten mój czas jest teraz "teraz, teraz" Przekreślili grubą krechą spójrz na wyświetlenia choć na koncie większe zera, to ja się nic nie zmieniam z osiedla po marzenia 'marzenia, marzenia, marzenia, marzenia'.
Autor tekstu: Jakub Flas
Tekst dodał: Kevisiek_
Ostatnia edycja: FAN4332

Tłumaczenie piosenki

KUBAŃCZYK: Z nieba

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
78 %
22 %

Inne teksty wykonawcy

KUBAŃCZYK: Z nieba

Skomentuj tekst

KUBAŃCZYK: Z nieba

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kubańczyk z nieba tekst
 • kubanczyk z nieba
 • kubanczyk z nieba tekst
 • to nie spadło z nieba tekst
 • z nieba kubańczyk. tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z nieba - KUBAŃCZYK, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z nieba - KUBAŃCZYK. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - KUBAŃCZYK.