Lech Janerka: Reformator

Tekst piosenki

Brak wideo

Lech Janerka

Teksty: 63 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Lech Janerka: Reformator

Reformator, jak cię mogę Radość zmienić chciał w kalafior Udało się, udało się, czy nie Nie myśl o nim Jak cię mogę Mysł o pracy to synonim Udało się, udało się, czy nie I dlatego, że ci mogę wszystko dać Ty śmiejąc się mówisz chodźmy spać A idiotom zimno A idiotom zimno Czas po tieniądz, czas po tieniądz A kto pyta ten nie wielbłądzik I dobrze jest I dobrze jest, jak jest Reformator może zmieniać Rozkład łapek po kieszeniach I więcej nic I wiecej nic, już nic
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lech Janerka: Reformator

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lech Janerka: Reformator

Skomentuj tekst

Lech Janerka: Reformator

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lech janerka reformator tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Reformator - Lech Janerka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Reformator - Lech Janerka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lech Janerka.