Leniwiec: Jest ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Leniwiec

Teksty: 50 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Leniwiec: Jest ju

Kamienie mają dla swoich, dla obcych proch,Z zewnątrz nic nie zrozumiesz - zamknięty krągBy choć trochę wyjaśnić trzeba ciszyNie mają prawdziwej ciszy ci z AmerykiZ czasem wszyscy zapomną, skruszy się murNie grzebać nawet starego, niech żyje król!Homo sapiens nie dotarł na Bliski WschódNie wierzę wam, nie wierzę wam, nie! nie i już!Spokój w piekle, w niebieTam wiedzą, co będzieA u nas wielki lękJest już bardzo źle i Bóg to wieNannana... Jest już bardzo źle, szatan to wieNannana... Jest już bardzo źle i Bóg to wieDramat czy tylko ironię przyniesie dzień?Nie wszyscy chcą jeszcze zrozumieć, że jeden jest celŚwiat ma jeden kierunek, zrozumiesz zza kratNie wierzę wam, nie wierzę wam - nie! Nie jestem samSpokój w piekle, w niebieTam wiedzą, co będzieA u nas wielki lękJest już bardzo źle i Bóg to wieNannana... Jest już bardzo źle, szatan to wieNannana... Jest już bardzo źle i Bóg to wie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Leniwiec: Jest ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Leniwiec: Jest ju

Skomentuj tekst

Leniwiec: Jest ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jest ju - Leniwiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jest ju - Leniwiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Leniwiec.