Leniwiec: Jest ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Leniwiec

Teksty: 50 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Leniwiec: Jest ju

Kamienie mają dla swoich, dla obcych proch,Z zewnątrz nic nie zrozumiesz - zamknięty krągBy choć trochę wyjaśnić trzeba ciszyNie mają prawdziwej ciszy ci z AmerykiZ czasem wszyscy zapomną, skruszy się murNie grzebać nawet starego, niech żyje król!Homo sapiens nie dotarł na Bliski WschódNie wierzę wam, nie wierzę wam, nie! nie i już!Spokój w piekle, w niebieTam wiedzą, co będzieA u nas wielki lękJest już bardzo źle i Bóg to wieNannana... Jest już bardzo źle, szatan to wieNannana... Jest już bardzo źle i Bóg to wieDramat czy tylko ironię przyniesie dzień?Nie wszyscy chcą jeszcze zrozumieć, że jeden jest celŚwiat ma jeden kierunek, zrozumiesz zza kratNie wierzę wam, nie wierzę wam - nie! Nie jestem samSpokój w piekle, w niebieTam wiedzą, co będzieA u nas wielki lękJest już bardzo źle i Bóg to wieNannana... Jest już bardzo źle, szatan to wieNannana... Jest już bardzo źle i Bóg to wie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Leniwiec: Jest ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Leniwiec: Jest ju

Skomentuj tekst

Leniwiec: Jest ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jest ju - Leniwiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jest ju - Leniwiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Leniwiec.