Liber: Oczy chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Liber

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Liber: Oczy chc

[Liber: ]Oczy chcą...czasami marzymy o czymś co jest poza naszym zasięgiem, czego nie możemy zdobyć. Oczy chcą tego czego. [Marian: ]Oczy chcą tego o czym ludzie śnią, oczy chcą tego czego nie sięga dłoń. [Liber: ]Nowy dzień wita zimną bryzą na szybach szron gdy na szrot idą myśliwi chciwi nastali na żeliwo mróz, ale oczy widzą słodycz chcą ją czerpać w nerwach głodni słodycz, która w dzień wylewa się na chodnik to szczęście jest pare kroków od nich to wszystko widzą oczy napełnione chęcią zbrodni błahy motyw za pare złoty zarżnąć, ale tam jest słońce a tu dłonie marzną jeden marszczy go na ziemi mówi"przemilcz daj spokój" nie chcemy krzywdy przeryjemy ci pokój, ale gospodarz miał honor płonął chęcią zemsty zdołał powstać w oczach tęższych-silniejszych czas upływa, czas upływa minął rok od kiedy zwłoki zawineli w dywan, bo coś nie wyszło zaczął się bronić, bo się ich nie bał za to mocno wystraszyli się oni gdy padał chcieli tylko żeby coś w kieszeń wpadło on miał prace i posiadłość (zazdrość, zazdrość) Ref. Oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego o czym ludzie śnią oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego czego nie sięga dłoń [Liber: ]Bóg jest sądzią, ale sądzić ziemią kogo? poszedł na robote siedmiodniową podzielił lądy-wodą i tak jak mówi słowo potem Adam pierwszy z męszczyzn Ewa i nieszczęsny owoc i wąż co wciąż chciał Adama zwieść-pożądanie, które ludzią ciężko znieść zrozum rozum nie chce(nie chce) nie chce rozum, ale oczy widzą oczy krzyczą"Prowadź, Wodzu!" bez referendu w negocjacji wrogów zdejmij płytki oddech w piersi, zgrzyt zębów i strach, złych zamiarów nie odpędza, gdy bieda z nędzą pchają do zbrodni oni pędzą można wytrzymać nic nie otrzymac najeść się oczyma przyjmując losu grymas jak stoit-patrzreć jak sąsiad dobrze stoi ty dwoisz się i troisz jesteś jak zamknięty słoik puls-obiera coraz szybszy kurs odszedł król niech żyje król i już! i już! spokój zarazem niepokój swiat pełen pokus chcąc nie chcąc mam je w oku. Ref. Oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego o czym ludzie śnią oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego czego nie sięga dłoń.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Liber: Oczy chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liber: Oczy chc

Skomentuj tekst

Liber: Oczy chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Oczy chc - Liber, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Oczy chc - Liber. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liber.