Liber: Oczy chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Liber

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Liber: Oczy chc

[Liber: ]Oczy chcą...czasami marzymy o czymś co jest poza naszym zasięgiem, czego nie możemy zdobyć. Oczy chcą tego czego. [Marian: ]Oczy chcą tego o czym ludzie śnią, oczy chcą tego czego nie sięga dłoń. [Liber: ]Nowy dzień wita zimną bryzą na szybach szron gdy na szrot idą myśliwi chciwi nastali na żeliwo mróz, ale oczy widzą słodycz chcą ją czerpać w nerwach głodni słodycz, która w dzień wylewa się na chodnik to szczęście jest pare kroków od nich to wszystko widzą oczy napełnione chęcią zbrodni błahy motyw za pare złoty zarżnąć, ale tam jest słońce a tu dłonie marzną jeden marszczy go na ziemi mówi"przemilcz daj spokój" nie chcemy krzywdy przeryjemy ci pokój, ale gospodarz miał honor płonął chęcią zemsty zdołał powstać w oczach tęższych-silniejszych czas upływa, czas upływa minął rok od kiedy zwłoki zawineli w dywan, bo coś nie wyszło zaczął się bronić, bo się ich nie bał za to mocno wystraszyli się oni gdy padał chcieli tylko żeby coś w kieszeń wpadło on miał prace i posiadłość (zazdrość, zazdrość) Ref. Oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego o czym ludzie śnią oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego czego nie sięga dłoń [Liber: ]Bóg jest sądzią, ale sądzić ziemią kogo? poszedł na robote siedmiodniową podzielił lądy-wodą i tak jak mówi słowo potem Adam pierwszy z męszczyzn Ewa i nieszczęsny owoc i wąż co wciąż chciał Adama zwieść-pożądanie, które ludzią ciężko znieść zrozum rozum nie chce(nie chce) nie chce rozum, ale oczy widzą oczy krzyczą"Prowadź, Wodzu!" bez referendu w negocjacji wrogów zdejmij płytki oddech w piersi, zgrzyt zębów i strach, złych zamiarów nie odpędza, gdy bieda z nędzą pchają do zbrodni oni pędzą można wytrzymać nic nie otrzymac najeść się oczyma przyjmując losu grymas jak stoit-patrzreć jak sąsiad dobrze stoi ty dwoisz się i troisz jesteś jak zamknięty słoik puls-obiera coraz szybszy kurs odszedł król niech żyje król i już! i już! spokój zarazem niepokój swiat pełen pokus chcąc nie chcąc mam je w oku. Ref. Oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego o czym ludzie śnią oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego czego nie sięga dłoń.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Liber: Oczy chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liber: Oczy chc

Skomentuj tekst

Liber: Oczy chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Oczy chc - Liber, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Oczy chc - Liber. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liber.