Liber: Oczy chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Liber

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Liber: Oczy chc

[Liber: ]Oczy chcą...czasami marzymy o czymś co jest poza naszym zasięgiem, czego nie możemy zdobyć. Oczy chcą tego czego. [Marian: ]Oczy chcą tego o czym ludzie śnią, oczy chcą tego czego nie sięga dłoń. [Liber: ]Nowy dzień wita zimną bryzą na szybach szron gdy na szrot idą myśliwi chciwi nastali na żeliwo mróz, ale oczy widzą słodycz chcą ją czerpać w nerwach głodni słodycz, która w dzień wylewa się na chodnik to szczęście jest pare kroków od nich to wszystko widzą oczy napełnione chęcią zbrodni błahy motyw za pare złoty zarżnąć, ale tam jest słońce a tu dłonie marzną jeden marszczy go na ziemi mówi"przemilcz daj spokój" nie chcemy krzywdy przeryjemy ci pokój, ale gospodarz miał honor płonął chęcią zemsty zdołał powstać w oczach tęższych-silniejszych czas upływa, czas upływa minął rok od kiedy zwłoki zawineli w dywan, bo coś nie wyszło zaczął się bronić, bo się ich nie bał za to mocno wystraszyli się oni gdy padał chcieli tylko żeby coś w kieszeń wpadło on miał prace i posiadłość (zazdrość, zazdrość) Ref. Oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego o czym ludzie śnią oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego czego nie sięga dłoń [Liber: ]Bóg jest sądzią, ale sądzić ziemią kogo? poszedł na robote siedmiodniową podzielił lądy-wodą i tak jak mówi słowo potem Adam pierwszy z męszczyzn Ewa i nieszczęsny owoc i wąż co wciąż chciał Adama zwieść-pożądanie, które ludzią ciężko znieść zrozum rozum nie chce(nie chce) nie chce rozum, ale oczy widzą oczy krzyczą"Prowadź, Wodzu!" bez referendu w negocjacji wrogów zdejmij płytki oddech w piersi, zgrzyt zębów i strach, złych zamiarów nie odpędza, gdy bieda z nędzą pchają do zbrodni oni pędzą można wytrzymać nic nie otrzymac najeść się oczyma przyjmując losu grymas jak stoit-patrzreć jak sąsiad dobrze stoi ty dwoisz się i troisz jesteś jak zamknięty słoik puls-obiera coraz szybszy kurs odszedł król niech żyje król i już! i już! spokój zarazem niepokój swiat pełen pokus chcąc nie chcąc mam je w oku. Ref. Oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego o czym ludzie śnią oczy chcą - oczy chcą tego o czym ludzie śnią - tego czego nie sięga dłoń.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Liber: Oczy chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liber: Oczy chc

Skomentuj tekst

Liber: Oczy chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Oczy chc - Liber, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Oczy chc - Liber. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liber.