Lilith: Skrzyd

Tekst piosenki

Brak wideo

Lilith

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Lilith: Skrzyd

Nocą porywasz ją w mrok tam, gdzie nie ma nic. Daleko gdzie cienie skał giną każdego dnia. Do zamku snów na szczytach gór - tam mnóstwo Twoich pustych komnat I sadzawek łez... Wypełnione głuszą moich krzyków sady bladych drzew. Potem w mroku wkrada się czasami wonny zimny śnieg,,, Odeszłam złamana w pół w purpurze sukni mej... I tylko do roku raz, Twe marzenia topią chłód złych skał, Pod nimi skazana ja, ciągle czekam na koniec dnia Aż one roztopią się, ja rozwinę znowu skrzydła me Odlecę daleko tam, gdzie one noszą ślady ran. Zatopię w jasnym świetle ciał, tłumiony od dawna szał. Zasnęłam gdzieś wtulona w gniew. Poczułam świtu chłód gdy rosa obudziła mnie. Bez skrzydeł wyzwolona wreszcie wolna czułam się... W płaszczu z moich snów, zasypiam skulona znów, Nigdy nie wrócę tam, gdzie one noszą ślady ran...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lilith: Skrzyd

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lilith: Skrzyd

Skomentuj tekst

Lilith: Skrzyd

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Skrzyd - Lilith, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Skrzyd - Lilith. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lilith.