Lilith: Taniec nocy

Tekst piosenki

Brak wideo

Lilith

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Lilith: Taniec nocy

Kolejny raz znów zbudzi mnie Czyjś krzyk - lecz nie ma ich Ja nie pamiętam czy to jawa jest Czy to sen. Bo kiedy dzień zasypia mój to czas Żeby wyjść, Pokazać światu moją drugą twarz Bezduszną tak. Tam toczy się bitwa, gdzie serce me, Bo chociaż dobra czasem staję się Do wiecznej ciemności chcę! I żadna siła nie powstrzyma mnie, Gdy chcę iść, Żeby raz jeszcze się przypatrzeć jak Płynie krew I kogoś ból już nie obchodzi mnie Gdy jestem tam Szalony taniec już zaczyna się I pada deszcz Języki ognia otaczają mnie Obok Ty Lecz świt nieubłagalnie zbliża się... I chociaż wiem, że kiedyś, gdzieś... Ukarzą mnie nie boję się Bo pragnę Cię jak nocy w dzień Nie umrę znów...Nie poddam się. Wyrwana ze snu znowu krzykiem dziś Budzę się. Nie jestem pewna co tej nocy tu Działo się. Może jedynie to kolejny mój dziwny sen I tylko nie wiem skąd na rękach mych tyle krwi... I chociaż wiem, że kiedyś, gdzieś... Ukarzą mnie nie boję się Bo pragnę Cię jak nocy w dzień Nie umrę znów...Nie poddam się. Kolejny raz, znów, zbudził mnie czyjś krzyk Lecz nie ma ich Ja nie pamiętam czy to jawa jest, Czy to sen. Bo kiedy dzień zasypia mój to czas, Żeby wyjść, Pokazać światu moją drugą twarz... bezduszną tak...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lilith: Taniec nocy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lilith: Taniec nocy

Skomentuj tekst

Lilith: Taniec nocy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • polska piosenka krzyki noca

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Taniec nocy - Lilith, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Taniec nocy - Lilith. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lilith.