Liroy: Kiedy jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Liroy

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Liroy: Kiedy jeste

Nikt nie kocha tych co na dnie.Kiedy jest Ci źle, kiedy masz kłopoty liczysz na przyjaciół.I wtedy widzisz, że nikt nie widzi CięTak, właśnie wtedy to dostrzegasz.Zawsze było wielu kolegów i wiele koleżanek.Klepali Cię po plecach kiedy miałeś pęgę w kieszeni.Wtedy Cię cenili, wtedy kłamali, właśnie wtedy Cię zdradzili.Kiedy liczyłeś na pomoc ich nie było.Twoje towarzystwo wtedy ich nudziło i drażniło.Tak, bo nikt Cię nie chce kiedy jesteś na dnie.Nikt , ponieważ jesteś na dnie.Gdy jesteś na dnie, musisz radzić sobie zupełnie sam.Tak, ja to znam, tak, stary ! x4Tak, ja to znam z autopsji, a nie z kina.Bo kiedy pęgi nie ma, nie ma przyjaciół.Wtedy każdy się wypina na Ciebie i tak jest. Zrób sobie test !Wtedy zdajesz sobie sprawę, o co tutaj chodzi.Kiedy pęgę masz w kieszeni wokół Ciebie pełno ludzi.Wtedy każdy Ciebie kocha, każdy chce być z Tobą.Życie zapier**** jak pociąg ekspresowy.Siedzisz w klasie biznes, świat jest kolorowy.Ale spróbuj tylko stracić to co masz, haha.Pęgę , samochód, piękny dom.Nie do wiary ! Przyjaciele spierd*lili, zawijają się towary.Nikt Cię nie odwiedza, nikt nie dzwoni. Czary mary ?Haha, tak to jest, kiedy pęgi nie ma, kiedy nie masz co jeść !Musisz radzić sobie zupełnie sam, tak stary !Tak, nie masz wyjścia.Musisz radzić sobie zupełnie sam, tak stary !Musisz radzić sobie zupełnie sam, tak stary !Musisz radzić sobie zupełnie sam.Tak, nie masz wyjścia.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Liroy: Kiedy jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liroy: Kiedy jeste

Skomentuj tekst

Liroy: Kiedy jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • slowa piosenki nikt nie kocha tych co na dnie
 • piosenki liroya o staczaniu sie na dno

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy jeste - Liroy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy jeste - Liroy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liroy.