Liroy: Kiedy jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Liroy

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Liroy: Kiedy jeste

Nikt nie kocha tych co na dnie.Kiedy jest Ci źle, kiedy masz kłopoty liczysz na przyjaciół.I wtedy widzisz, że nikt nie widzi CięTak, właśnie wtedy to dostrzegasz.Zawsze było wielu kolegów i wiele koleżanek.Klepali Cię po plecach kiedy miałeś pęgę w kieszeni.Wtedy Cię cenili, wtedy kłamali, właśnie wtedy Cię zdradzili.Kiedy liczyłeś na pomoc ich nie było.Twoje towarzystwo wtedy ich nudziło i drażniło.Tak, bo nikt Cię nie chce kiedy jesteś na dnie.Nikt , ponieważ jesteś na dnie.Gdy jesteś na dnie, musisz radzić sobie zupełnie sam.Tak, ja to znam, tak, stary ! x4Tak, ja to znam z autopsji, a nie z kina.Bo kiedy pęgi nie ma, nie ma przyjaciół.Wtedy każdy się wypina na Ciebie i tak jest. Zrób sobie test !Wtedy zdajesz sobie sprawę, o co tutaj chodzi.Kiedy pęgę masz w kieszeni wokół Ciebie pełno ludzi.Wtedy każdy Ciebie kocha, każdy chce być z Tobą.Życie zapier**** jak pociąg ekspresowy.Siedzisz w klasie biznes, świat jest kolorowy.Ale spróbuj tylko stracić to co masz, haha.Pęgę , samochód, piękny dom.Nie do wiary ! Przyjaciele spierd*lili, zawijają się towary.Nikt Cię nie odwiedza, nikt nie dzwoni. Czary mary ?Haha, tak to jest, kiedy pęgi nie ma, kiedy nie masz co jeść !Musisz radzić sobie zupełnie sam, tak stary !Tak, nie masz wyjścia.Musisz radzić sobie zupełnie sam, tak stary !Musisz radzić sobie zupełnie sam, tak stary !Musisz radzić sobie zupełnie sam.Tak, nie masz wyjścia.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Liroy: Kiedy jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liroy: Kiedy jeste

Skomentuj tekst

Liroy: Kiedy jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • slowa piosenki nikt nie kocha tych co na dnie
 • piosenki liroya o staczaniu sie na dno

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy jeste - Liroy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy jeste - Liroy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liroy.