Łobuzy: Madmuazel
Tekst piosenki
Tekst piosenki
Łobuzy: Madmuazel
Odjechałaś kolejką PKP
Najpiękniejsza studentko ASP
Stoję na dworcu w Kutnie
A ty na płótnie malujesz mnie
W tle nam grało techenko ATB
Szeptałaś cichuteńko: kocham cię
Deszczyk stuka w okienko
A pod kołderką brakuje cię
Madmuazel
powiedz mi
powiedz czy to był sen
lecą dni
lecą łzy
madmuazel
ja twym królem
ty mą damą kier
koniec gier
Madmuazel
powiedz mi
powiedz czy to był sen
lecą dni
lecą łzy
madmuazel
ja twym królem
ty mą damą kier
koniec gier
Odgarniałem swą ręką włosy twe
Byłaś moją wisienką na torcie
Teraz karmię łabędzie
Widzę cię wszędzie, mam TGV
Na wymianę studencką wzięli cię
Serce na pół mi pękło, OMG
Czy cię jeszcze zobaczę?
Czy za mną płaczesz w tym Champs Elysees?
Madmuazel
powiedz mi
powiedz czy to był sen
lecą dni
lecą łzy
madmuazel
ja twym królem
ty mą damą kier
koniec gier
Madmuazel
Tłumaczenie piosenki
Łobuzy: Madmuazel
O tym utworze
Łobuzy: Madmuazel
Madmuazel
"Madmuazel" to utwór, który pochodzi z repertuaru polskiego zespołu disco polo Łobuzy. To zabawna oraz pełna ironii piosenka, opowiadająca o tęsknocie, miłości i oddaniu wobec jedynej i niepowtarzalnej miłości. Piosenka ukazała się premierowo w serwisie muzycznym YouTube - 18 stycznia 2024 roku. Od chwili premiery kawałek wyświetlony został ponad 8,6 mln razy (stan na sierpień 2024). Pod klipem znalazło się też blisko 3700 komentarzy - "Ta piosenka jest niesamowita! Melodia i tekst po prostu świetne.Ta piosenka nie tylko wpada w ucho, ale także porusza emocje. Wyjątkowa kombinacja muzyki i słów tworzy niezapomniane doświadczenie dźwiękowe".
Tekst i muzykę napisały Łobuzy, natomiast produkcją i reżyserią teledysku, przenoszącego słuchaczy w klimat lat 80. i 90, zajęło się studio Stykky Media.
Sprawdź też inne teksty do piosenek z repertuaru Łobuzów, takich jak: "Jeden taniec jedna noc", "Dla ciebie kupię se spodnie", "Zawód miłosny", "Łobuz kocha najbardziej", "Zbuntowany Anioł", czy "Urok".
Łobuzy
Łobuzy to polska grupa muzyczna, która powstała w 2015 roku. Zespół specjalizuje się w gatunku disco polo. W Łobuzach funkcję wokalisty pełni pochodzący z Elbląga - Bogumił Romanowski, który występuje też pod pseudonimem - Boogie, a dawniej znany był również jako Discomił.
Pod koniec 2018 roku Romanowski został uczestnikiem dziesiątej jubileuszowej edycji programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo", który emitowany jest przez telewizję Polsat. Showman wcielał się w takie gwiazdy jak Janusz Panasewicz, Cardi B, Staszek Karpiel-Bułecka, Marcin Miller, Drake, czy Norbi. Ostatecznie Boogie zajął szóste miejsce.
Łobuzy zdobyły rozgłos w 2015 roku, dzięki wydaniu swojego debiutanckiego singla pt. „Ona czuje we mnie piniądz". Utwór odniósł tak ogromny sukces, iż zdobył certyfikat złotej, a następnie i diamentowej płyty.
Łobuzy aktywnie działają też na swoich social mediach. Prowadzą konta na Facebooku i Instagramie. Ich instagramowe konto śledzi ponad 53 tys. osób (sierpień 2024).
Inne teksty wykonawcy
Łobuzy: Madmuazel
-
Chodź ze mną
- Łobuzy
-
Nie robią już takich - ft. Topky
- Łobuzy
-
Ona Czuje We Mnie Piniądz
- Łobuzy
-
Pupy
- Łobuzy
-
Łobuz kocha najbardziej
- Łobuzy
Skomentuj tekst
Łobuzy: Madmuazel
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- łobuzy maduazel tekściory●
- Lobuzy tekst●
- łobuzy maduazel tekst piosenka tekst●
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Nasz dom - feat. Kazik Staszewski
- Święci
-
Powiedz jak to jest
- Jorrgus
-
Malibu
- Mumford & Sons
-
UNBØUND
- Machine Head
-
Drill o Leonie
- Wiollki
-
W DRESACH - feat. Szpaku
- Jan-rapowanie
-
Hypocritical
- Baby Lasagna
-
Ona jest inna
- Dejw
-
Na serio - x NEL (prod. Clearmind)
- Filipek
-
Jesteś jak słońce
- Classic
Tekst piosenki Madmuazel - Łobuzy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Madmuazel - Łobuzy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Łobuzy.
Komentarze: 0