Magda Umer: Senne zio

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Umer

Teksty: 38 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Magda Umer: Senne zio

A jak mnie życie znudzi utrudzi zbyt To uciekam jak najdalej od myśli złych Bo przecież najlepiej jest, gdy senne zioła Pomogą znieść wszystko dokoła Sen z jawą się przemiesza jawa ze snem I zapomnę po kolei wszystko, co wiem A potem światu na złość i trochę Tobie Wymyka się odpływam sobie Puchowe anioły w dal unoszą mnie Do góry zza chmury Pan Bóg idzie A kiedy jestem już tam u sedna bram Ostrożnie otwieram je i w zdumieniu trwam Irysy i cyprysy Oliwny gaj Ach muzyka sfer do koła Prawdziwy raj Nareszcie błądzę wśród gwiazd brodzę wśród traw Bez żadnych trosk, bez ważnych spraw A kiedy już mnie męczy te rajski piknik Bo choć tu sami święci Nie kocha nikt tak jak Ty Przytulam się do zimnych chmur I tęsknię tak, opadam w dół A kiedy kończy się noc zioła tracą moc Wtulonej w puchową mgłę nie budź błagam mnie Jeszcze nie tu ciągle nie a już nie tam Jaki cudowny jest ten zawieszenia stan Jaki cudowny jest ten zawieszenia stan Jaki cudowny jest ten zawieszenia stan Jaki cudowny jest ten zawieszenia stan
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Magda Umer: Senne zio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Umer: Senne zio

Skomentuj tekst

Magda Umer: Senne zio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • błądzę wśród traw

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Senne zio - Magda Umer, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Senne zio - Magda Umer. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Umer.