Magda Umer: Zimy

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Umer

Teksty: 38 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Magda Umer: Zimy

Wiosna wiosna już w powietrzu Człowiek ptak i kwiat ją przeczuł Ile do niej jeszcze dób Liczą usta pąk i dziób A ja wcale nie w zapale I z zachwytem się nie palę Bo mi starsza jestem czym tym bardziej szkoda zim Zima trudna zima brudna zima nudna żaden bal Zima ziębi zima gnębi ale zimy zimy żal Zima mrozi zima grozi nie dowozi w zaspach tkwi Ale mimo zmartwień z zimą żal tej zimy zimy mi Mało co mnie bawi w zimie ani zamieć ani wymieć A w zakresie łyżew nart mi nie dopisuje hart Kiedy mróz na rtęć napiera i wypiera niżej zera Już cholera trzęsie mnie a przecież myślę że Zima trudna zima brudna zima nudna żaden bal Zima ziębi zima gnębi ale zimy zimy żal Skąd po zimie moje żale nie szaleję w karnawale Czemu żegnam w moll nie w dur nie najlepszą z roku pór Może to mnie właśnie smuci że ta sama już nie wróci Że z szelestem zdartych dat odpłynął życia szmat Życie trudne życie brudne życie nudne żaden bal Życie ziębi życie gnębi ale życia życia żal żal Życie mrozi życie grozi nie dowozi w zaspach tkwi Lecz choć tycia radość z życia Żal jest życia życia mi Żal jest życia życia mi
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Magda Umer: Zimy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Umer: Zimy

Skomentuj tekst

Magda Umer: Zimy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zimy żal tekst
 • piosenka umer zima
 • magda umer zimy żal
 • piosenki magdy umer teksty o wiosnie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zimy - Magda Umer, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zimy - Magda Umer. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Umer.