Majka Jeżowska: Ratuj si

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Ratuj si

Skrada sie noc na szybach szron. Czuję go jak ciebie. Ciszy znów brak pozostał gram. Czy wystarczy? nie wiem. Zabijam czas. W głowie szum i gwar jak chrabąszcze na prąd. Nie mów nic. Patrz jak pędko nas wchłaniają gęste dni. ref. Ratuj się sam codzienność wciąga nas. Czuję jak toniemy. Ratuj się sam nie próbuj sięgać dna. Wokół nas świat obniżył się. Pragnie mi noc twych wyznań głos, szczęście wciąż tak drogie. Uczysz się słów, ktoś szybę stłukł. Źle, bo chłód za progiem. Pęka szkło wściekle głośny dom. Po trzy schody twój bieg. Powiedz mi skąd pożyczyć sił. Czy kiedyś uda się? ref. Ratuj się sam codzienność wciąga nas. Czuję jak toniemy. Ratuj się sam nie próbuj sięgać dna. Wokół nas świat obniżył się. Zbyt drogo płacisz za swój wieczny bieg a życie nie umie tak. Za miastem łąki wyścielone mchem. Zabiorę cię tam. ref. Ratuj się sam codzienność wciąga nas. Czuję jak toniemy. Ratuj się sam nie próbuj sięgać dna. Wokół nas świat obniżył się.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Ratuj si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Ratuj si

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Ratuj si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ratuj si - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ratuj si - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.