Malady: Tongue

Tekst piosenki

Brak wideo

Malady

Teksty: 4 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Malady: Tongue

They like me like flies on stinking meat. Well I have pull with him, but pull's a bastard. Well, I am a hideous thing. I know ain't much redeeming me, but I have pull with him. And... this molestesd trash begs for forgiveness. This molested trash, so used to the punishment. Now this molested trash has a tongue like a serpent. Now this molested trash is eating up all of the punishment. It's too late, it's too late, it's too late I am used.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Malady: Tongue

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Malady: Tongue

Skomentuj tekst

Malady: Tongue

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Classic EPIS DYM KNF
  „Ogień na tłoki! nie bój sie życia z salonu fura ,jeszcze dziewica noga poszyta jak kierownica gestykulacja zawsze na mych klipach Ogień na tłoki! nie bój sie życia z salonu fura ,jeszcze dziewi”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tongue - Malady, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tongue - Malady. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Malady.