Marek Grechuta: Musz

Tekst piosenki

Brak wideo

Marek Grechuta

Teksty: 104 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Marek Grechuta: Musz

Słońce zaświeciło nam...bammuszę więc wykonać plan - samwybudować domek z klockówtak oszczędnie po krakowskuwybudować domek z klockówtak przepięknie po krakowskuŻeby kiedy spadnie deszczkrasnoludek mógł tam wejśćżeby mógł spokojnie zjadaćmleczną zupkę na obiadekBo ja tego znieść nie mogęże do mleka leją wodędo sałaty sypią piasekpchają sznurek do kiełbasekSłońce zaświeciło nam... pstrykmuszę więc wykonać plan - w migwstawaj mamo wstawaj tatona wycieczkę woła latowstawaj mamo wstawaj tatogdzieś nad rzeczkę woła latoWywietrzymy nos i kocby zapachniał trawą w nockiedy spocznę w nim jak klocszumiącego drzewaBo ja tego znieść nie mogęże nie dbacie o przyrodęz mego okna widok marnychodnik szary asfalt czarnystoi słupek zamiast drzewanic nie rośnie nie dojrzewakrasnoludek się zatrujeno a kto postawi dwóję?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Marek Grechuta: Musz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Grechuta: Musz

Skomentuj tekst

Marek Grechuta: Musz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • marek grechuta a ja tam mamo
 • musz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Musz - Marek Grechuta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Musz - Marek Grechuta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Grechuta.