Mel C: May your heart

Tekst piosenki

Brak wideo

Mel C

Teksty: 90 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Mel C: May your heart

May your heart be never alone when The dawn's breaking May your life be a rolling stone when The ground starts shaking And the world is waking All I can tell you is to know who you are And if they hurt you they can never do you harm And if you want to you can love 'em till The cold turns warm May your kiss always feel like the first kisses And may your truth help you heal May you catch big fishes and get all your wishes All I can tell you is to know who you are... If you want me (I will be there) If you need me (I will be there) If you want me (I will be there) Can you hear me? If you're waiting (I will be there) Your heart's aching (I will be there) If you need me (I will be there) Can you hear me? And when you're lonely (I will be there) When you call me (I will be there) If you need me (I will be there) Believe me I'm going nowhere May your heart be never alone.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mel C: May your heart

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mel C: May your heart

Skomentuj tekst

Mel C: May your heart

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki May your heart - Mel C, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu May your heart - Mel C. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mel C.