Michał Bajor: Panie

Tekst piosenki

Brak wideo

Michał Bajor

Teksty: 178 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Michał Bajor: Panie

Panie, który patrzysz na mnie okiem księżyca Panie, który na mnie patrzysz przez słońce Panie, który jesteś i śmiercią i życiem, gwiazdy to twe łzy błyszczące Panie, który wiatrem dachy zdzierasz nam z głowy, który masz we władzy morskich fal siłę Panie, który w rękach masz ogień pożogi Tyle razy, tyle razy Cię prosiłem Daj mi jeszcze odpocząć na ziemi Nim zobaczę światełko jasne Nim przed tobą znajdę się niemy Kładoąc na wadze czyny własne Daj mi tutaj raju spróbować Muszę wiedzieć czy mi smakuje ten okruch szczęścia Jakie słowa i jakie gesty Cię przekonują Panie, który wiedziesz życie drogą pokrętną Panie, który oczy manisz pozorem Staram się świat czytać jak księgę najświętszą A cierpliwość jest mi wzorem Swoje życie w trudzie jak wszyscy chcę przeżyć Aż się nie zatrzyma serce styrane Ale nawet kiedy do ziemi się przygnę Nadal prosić, nadal prosić nie przestanę Daj mi jeszcze odpocząć na ziemi Nim zobaczę światełko w mroku Zanim dojdę do Twojej sieni Zanim będę miał wieczny spokój Daj mi tutaj raju spróbować Na tej ziemi co jęczy znoju Raju chwilę, a potem mnie prowadz Do Twoich niebieskich pokojów
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Michał Bajor: Panie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Michał Bajor: Panie

Skomentuj tekst

Michał Bajor: Panie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bajor panie
 • panie bajor
 • michal bajor .panie
 • Michał Bajor - Panie , który jesteś................
 • Michał Bajor - Panie , który jesteś słowa

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Panie - Michał Bajor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Panie - Michał Bajor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Michał Bajor.