Michał Bajor: Twarze, twarze

Tekst piosenki

Brak wideo

Michał Bajor

Teksty: 179 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Michał Bajor: Twarze, twarze

Czy w trwaniu czy to we wrzątku zdarzeń twarze, twarze wciąż widzę wasze twarze płyną tu gdzieś z głębi wspomnień z odchłani snu idą nocą do mnie Z jasnym śmiechem lub smutku makijażem twarze, twarze wciąż widzę wasze twarze w ciszy łąk i zdań różańcu twarzy krąg w niepowstrzymanym tańcu. Dzięki losie za to żeś dał mi w darze twarze, twarze te bliskie twarze że mi dałeś tę jasną oczywistość im swiat większy tym bliższa bliskość. Wśród marzeń rozwianych, jak miraże twarze, twarze zawsze życzliwe twarze czyjaś dłoń i ciepłe słowo: trzymaj pion ! my jesteśmy z tobą ! Słońca duszy te oczy jak witraże twarze, twarze co płoną jak lichtarze w mroczny czas, serc drogowskazy ja wśród was - twarz pośród innych twarzy Dzięki losie... Czas toczy swe koła po zegarze prawda w oczy: kiedyś mnie Panie wskażesz skoro już, tak jak w walizkę w pamięć włóż te wszystkie twarze bliskie Dzięki losie... Czas toczy swe koła po zegarze prawda w oczy: kiedyś mnie Panie wskażesz skoro już, tak jak w walizkę w pamięć włóż te wszystkie twarze bliskie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Michał Bajor: Twarze, twarze

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Michał Bajor: Twarze, twarze

Skomentuj tekst

Michał Bajor: Twarze, twarze

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • twarze piosenka
 • Piosenki Michała Bajora
 • twarze bajora tekst
 • twarze twarze Michał bajor tekst
 • michał bajor twarze tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Twarze, twarze - Michał Bajor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Twarze, twarze - Michał Bajor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Michał Bajor.