MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

Tekst piosenki

MORTAL

Teksty: 4 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4
Profil artysty

Tekst piosenki

MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

[MORTAL]
W radiu leci "him and I", przypomina mi to nas, bo to właśnie ty i ja, duet mógłby konie kraść. I chciałbym zapomnieć o wszystkich problemach, tak dużo ich było dziś dużo ich nie ma. Ty jesteś szczęście, ty jesteś nadzieja, ty jesteś szczęście, ty jesteś nadzieja, bo póki ty jesteś nic nie ma znaczenia. Nie ma znaczenia tu nic, zamykam oczy i widzę tam ciebie. Trochę piosenka, trochę to list. (Dla ciebie) Co będzie dalej? Nie wiem czy razem będziemy, no nie wiem. Kładę się spać i nie wiem, idę pobiegać i nie wiem. Niczego już w sumie nie jestem pewien. Znowu lecę tu w dół. Szklanka wódki leci na stół. Moje serce bez ciebie (bu) Czuję te (bu) Czuję i czuję ten trud. Jak odbicie tej połówki, razem my to serce. Byłem przytłoczony w łóżku, dzisiaj żwawo biegnę. Jesteś wyjątkowa i chce ciebie ciągle więcej, tak podobni, a tak różni. Sypiesz płatki pierwsze.

[KARTONI]
Chciałabym dużo tu zmienić, póki co daje radę. Wiem, że masz swoje marzenia, ale przez nie często płaczę. Wiem, że wiesz, że boli mnie to bardzo. Wiem, że wiesz, ale boisz się zderzenia z prawdą x2

[MORTAL]
Dużo rzeczy chciałbym zmienić w sobie. Dużo rzeczy, ale nie mam sił, nie mogę. Bardzo długo stałem w miejscu, ale zatruł postęp. Nie mam czasu dziś dla ciebie, chodź ty mówisz "proszę". Naprawdę się staram, pracuję nad sobą. Kiedy wy często widzicie komedię, to ona tak często przeżywa ten horror. Naprawdę się staram, pracuję nad sobą, zawsze tak ciężko przychodzi "przepraszam". I dzisiaj zostawiam wiadomość głosową. Chciałaś mieć normalny związek, chciałaś bym okazał troskę. Ja obiecałem że wszystko to dam, ale ta pasja zalała mi głowę. Proszę ja tonę. Załatwiam sprawę i znowu zajęte, brak mi tu czasu dla mojej kobiety. Te moje błędy naprawiają błędy. Kolejny zakręt, a za nim zakręty.

[KARTONI]
Chciałabym dużo tu zmienić, póki co daję radę. Wiem, że masz swoje marzenia, ale przez nie często płaczę. Wiem, że wiesz, że boli mnie to bardzo. Wiem, że wiesz, ale boisz się zderzenia z prawdą x2

- Słuchaj mnie skarbie i chodź tu do mnie, musimy poważnie pogadać.
- Wiem, że to znowu jest ta sama sprawa i nie chcę już o tym rozmawiać!
- Boli mnie serce, jak patrzę na ciebie, bo widzę, że znowu płakałaś. Ciągle mówiłem, że zmiana nadejdzie i właśnie nadeszła ta zmiana.
- Zawsze mówiłeś i znowu to mówisz, a ja nie wiem jaka jest prawda!
- Zawsze mówiłem, lecz teraz to czuję, a za tamte razy przepraszam!
- Mam tego już dosyć!
- Nie! Stój! Chcę, abyś mnie wysłuchała. I błagam, daj mi tę ostatnią szansę, bo błagać mogę na kolanach!

[MORTALxKARTONI]
Lata temu obiecywaliśmy sobie wsparcie. Lata przetrwaliśmy i przetrwamy lata dalsze. Najważniejsze, że mam ciebie i, że zawsze razem. Choćby były gorsze dni, wiedz, że kocham skarbie x2
Autor tekstu: ft. Kartonii
Tekst dodał: jutjuber_bongo
Ostatnia edycja: ElkoAkaFajter

Tłumaczenie piosenki

MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
97 %
3 %

Inne teksty wykonawcy

MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

Skomentuj tekst

MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • ZAPACH CANDY DOMINIK RUPIŃSKI
  „Ja biorę ten wdech Znowu czuje to samo Na bok ten stres Choć pobudza moje ciało Niebieski dres I nike tak samo Mam czyste myśli A koszulkę z plamą Patrzę na storki, one śmierdzą reklamą I”
 • Święta w prezentach Piękni i Młodzi
  „znowu dzień kończy się wracam z pracy choć wiem raczej spóźnię się cała drogę padał gesty śnieg ominie mnie kolacja jakoś rade dam puszczam sobie 'Last Christmas' gdybym tylko mógł pocztówkę”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • terapia tekst
 • mortalcio terapia tekst
 • terapia mortal
 • mortalcio terapia
 • terapia piosenka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Terapia (ft. Kartonii) - MORTAL, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Terapia (ft. Kartonii) - MORTAL. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - MORTAL.