MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

Tekst piosenki

MORTAL

Teksty: 17 Tłumaczenia: 3 Wideo: 17
Profil artysty

Tekst piosenki

MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

[MORTAL]
W radiu leci 'him and I' przypomina mi to nas, bo to właśnie ty i ja, duet mógłby konie kraść. I chciałbym zapomnieć o wszystkich problemach, tak dużo ich było dziś dużo ich nie ma. Ty jesteś szczęście, ty jesteś nadzieja, ty jesteś szczęście, ty jesteś nadzieja, bo póki ty jesteś nic nie ma znaczenia. Nie ma znaczenia tu nic, zamykam oczy i widzę tam ciebie. Trochę piosenka, trochę to list. (Dla ciebie) Co będzie dalej? Nie wiem czy razem będziemy, no nie wiem. Kładę się spać i nie wiem, idę pobiegać i nie wiem. Niczego już w sumie nie jestem pewien. Znowu lecę tu w dół. Szklanka wódki leci na stół. Moje serce bez ciebie (bu) Czuję te (bu) Czuję i czuję ten trud. Jak odbicie tej połówki, razem my to serce. Byłem przytłoczony w łóżku, dzisiaj żwawo biegnę. Jesteś wyjątkowa i chce ciebie ciągle więcej, tak podobni, a tak różni. Sypiesz płatki pierwsze.

[KARTONI]
Chciałabym dużo tu zmienić, póki co daje radę. Wiem, że masz swoje marzenia, ale przez nie często płaczę. Wiem, że wiesz, że boli mnie to bardzo. Wiem, że wiesz, ale boisz się zderzenia z prawdą x2

[MORTAL]
Dużo rzeczy chciałbym zmienić w sobie. Dużo rzeczy, ale nie mam sił, nie mogę. Bardzo długo stałem w miejscu, ale zatruł postęp. Nie mam czasu dziś dla ciebie, chodź ty mówisz 'proszę'. Naprawdę się staram, pracuję nad sobą. Kiedy wy często widzicie komedię, to ona tak często przeżywa ten horror. Naprawdę się staram, pracuję nad sobą, zawsze tak ciężko przychodzi 'przepraszam'. I dzisiaj zostawiam wiadomość głosową. Chciałaś mieć normalny związek, chciałaś bym okazał troskę. Ja obiecałem że wszystko to dam, ale ta pasja zalała mi głowę. Proszę ja tonę. Załatwiam sprawę i znowu zajęte, brak mi tu czasu dla mojej kobiety. Te moje błędy naprawiają błędy. Kolejny zakręt, a za nim zakręty.

[KARTONI]
Chciałabym dużo tu zmienić, póki co daję radę. Wiem, że masz swoje marzenia, ale przez nie często płaczę. Wiem, że wiesz, że boli mnie to bardzo. Wiem, że wiesz, ale boisz się zderzenia z prawdą

- Słuchaj mnie skarbie i chodź tu do mnie, musimy poważnie pogadać.
- Wiem, że to znowu jest ta sama sprawa i nie chcę już o tym rozmawiać!
- Boli mnie serce, jak patrzę na ciebie, bo widzę, że znowu płakałaś. Ciągle mówiłem, że zmiana nadejdzie i właśnie nadeszła ta zmiana.
- Zawsze mówiłeś i znowu to mówisz, a ja nie wiem jaka jest prawda!
- Zawsze mówiłem, lecz teraz to czuję, a za tamte razy przepraszam!
- Mam tego już dosyć!
- Nie! Stój! Chcę, abyś mnie wysłuchała. I błagam, daj mi tę ostatnią szansę, bo błagać mogę na kolanach!

[MORTALxKARTONI]
Lata temu obiecywaliśmy sobie wsparcie. Lata przetrwaliśmy i przetrwamy lata dalsze. Najważniejsze, że mam ciebie i, że zawsze razem. Choćby były gorsze dni, wiedz, że kocham skarbie x2
Autor tekstu: ft. Kartonii
Data dodania: 2020-07-17
Tekst dodał: jutjuber_bongo
Ostatnia edycja: Marcysia12
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

[MORTAL]
On the radio it's 'him and I' reminds me of us, because it's you and me, the duo could steal horses. And I would like to forget about all the problems, there were so many of them today, many are gone. You are happiness, you are hope, you are happiness, you are hope, because as long as you are nothing matters. Nothing matters here, I close my eyes and I see you there. Part song, part letter. (For you) What's next? I don't know if we'll be together, I don't know. I go to sleep and I don't know, I go for a run and I don't know. I'm not sure of anything anymore. I'm going down here again. A glass of vodka flies on the table. My heart without you (bu) I feel this (bu) I feel and feel this effort. Like a reflection of this half, together we are the heart. I was overwhelmed in bed, today I run briskly. You are unique and I want more of you, so similar yet so different. You sprinkle the petals first
[ KARTONI ]
I would like to change a lot here, so far it works. I know you have your dreams, but they often make me cry. I know you know it hurts me a lot. I know you know, but you're afraid of the truth x2
[ MORTAL ]
I would like to change many things about myself. A lot of things, but I don't have the strength, I can't. I stood still for a long time, but progress was poisoned. I don't have time for you today, come on you say please. I'm really trying to work on myself. While you often see the comedy, she so often experiences the horror. I'm really trying, working on myself, it's always so hard to say 'I'm sorry'. And today I leave a voicemail. You wanted a normal relationship, you wanted me to show concern. I promised that I would give it all, but this passion flooded my head. I'm drowning please. I'm running errands and busy again, no time for my woman here. My mistakes make mistakes. Another bend, and then turns.
[ KARTONI ]
I would like to change a lot here, so far it works. I know you have your dreams, but they often make me cry. I know you know it hurts me a lot. I know you know, but you're afraid of the truth x2
-Listen to me honey and come here to me, we need to talk seriously
-I know it's the same thing again and I don't want to talk about it anymore
-It hurts my heart to look at you because I see you've been crying again.I kept saying change would come, and that change has just come.
-You've always said it and you're saying it again, and I don't know what the truth is!
- I always said, but now I feel it, and for those times I'm sorry!
- I've had enough of this!
- Not! Stop! I want you to listen to me. And I beg you, give me one last chance, because I can beg on my knees!
[MORTALxKARTONI]
Years ago, we promised each other support. We have survived the years and we will survive the years to come. The most important thing is that I have you and that we are always together. Even if there are bad days, know that I love baby x2
Autor opracowania: Werciael
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
96 %
4 %

Inne teksty wykonawcy

MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

Skomentuj tekst

MORTAL: Terapia (ft. Kartonii)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • terapia tekst
 • mortalcio terapia tekst
 • terapia mortal
 • mortalcio terapia
 • terspis tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Terapia (ft. Kartonii) - MORTAL, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Terapia (ft. Kartonii) - MORTAL. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - MORTAL.