Mr.Big: Mr. Big

Tekst piosenki

Brak wideo

Mr.Big

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Mr.Big: Mr. Big

I work hard everyday come rain or shineDon't need nobody to tell me about a girl of mineShe's got so much love, saved it all for meI would not be lying, it's the way it's got to beSo Mr. BigBetter watch outAnd don't you hang around me nowThat all for you, I would digA great big hole in the groundI don't care who you are, so don't explainBetter get on out of here, and don't you come back againI don't want a thing from ya', don't wanna give you nothing tooSo get on out of here before I lose my coolMr. BigBetter watch outAnd don't you hang around me nowThat all for you, I would digA great big hole in the ground
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mr.Big: Mr. Big

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mr.Big: Mr. Big

Skomentuj tekst

Mr.Big: Mr. Big

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mr. Big - Mr.Big, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mr. Big - Mr.Big. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mr.Big.