Nag: Pijane wilki

Tekst piosenki

Brak wideo

Nag

Teksty: 166 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Nag: Pijane wilki

Boom boom boom Lepiej Spróbuj Diabła spadła na Ziemię Zagubione prymitywne plemię ludzkie... Boom boom boom Lepiej Spróbuj Diabła spadła na Ziemię Zagubione prymitywne plemię ludzkie pokolenie Więzienie dla istot... cztery gwiazdy spadły Ale nie ale nie da rady jeszcze raz Jeszcze raz od początku Boom boom boom Lepiej Spróbuj Diabła spadła na Ziemię Zagubione prymitywne plemię ludzkie pokolenie Więzienie dla istot szukających prawdy Wczoraj na Ziemię trzy gwiazdy spadły Nagły Atak Spawacza Niektórzy wiedzą co ten symbol oznacza Gwiazda... Sory nie mam siły Nie nie naprawdę za bardzo się spizgałem I ci powiem że nic z tego nie będzie Ale jutro to poprawię obiecuję Więzienie dla istot szukających prawdy Wczoraj na Ziemię trzy gwiazdy spadły Nagły Atak Spawacza Niektórzy wiedzą co ten symbol oznacza Gwiazda nienawiści jak zawsze kolor czarny Polarny niedźwiedź wciąż ucieka wciąż ucieka Biegnie coraz wolniej sfora wilków czeka Wyczuła krew ciepłą krew człowieka Który chodzi po lesie szuka swoich... Po prostu Fazi kurwa dzisiaj nie jest na siłach Wypłynie poza bramę... dobra Boom boom boom Lepiej Spróbuj Diabła spadła na Ziemię Zagubione prymitywne plemię młode pokolenie Więzienie dla istot szukających prawdy Wczoraj na Ziemię trzy gwiazdy spadły Nagły Atak Spawacza Niektórzy wiedzą co ten symbol oznacza Gwiazda nienawiści jak zawsze kolor czarny Polarny... wciąż ucieka... Nie mogę kurwa... Boom boom boom Lepiej Spróbuj Diabła spadła na Ziemię Zagubione prymitywne plemię młode pokolenie Więzienie dla istot szukających prawdy Wczoraj na Ziemię trzy gwiazdy spadły Nagły Atak Spawacza Niektórzy wiedzą co ten symbol oznacza Gwiazda nienawiści jak zawsze kolor czarny Polarny niedźwiedź wciąż ucieka wciąż ucieka Biegnie coraz wolniej sfora wilków czeka Wyczuła krew ciepłą krew człowieka Ni chuja... Trzy godziny wcześniej kurwa Fortuna zabija kurwa Maciej nie zrobię ja jutro za darmo przyjadę to zrobię ok Nie Maciej nie jestem w stanie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Nag: Pijane wilki

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nag: Pijane wilki

Skomentuj tekst

Nag: Pijane wilki

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pijane wilki - Nag, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pijane wilki - Nag. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nag.