Natalia Lesz: Arabesque

Tekst piosenki

Natalia Lesz

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21
Profil artysty

Tekst piosenki

Natalia Lesz: Arabesque

I can walk on airAnd make it look so easyBut you're unawareI am defying gravityIt's a sad duetI can't get free of itIn this pirouetteThe steps are dancing meSo nowThis is my last arabesqueI can't hold onI did my bestI can't perfrom for your applauseOr be someone I never wasSoft goodThis is my last arabesqueIt's all smoke and mirrorsAnd puling back my hairIt's all held so tightThat I am not really thereThis is not my showEven though it pleases youSo let the curtains closeThere is nothing left to doSo nowThis is my last arabesqueI can't hold onI did my bestI can't perfrom for your applauseOr be someone I never wasSoft goodThis is my last arabesque
Autor tekstu: Natalia Lesz
Data dodania: 2011-02-22
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Natalia Lesz: Arabesque

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Natalia Lesz: Arabesque

Skomentuj tekst

Natalia Lesz: Arabesque

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 6 sierpnia 2020, 14:15)
Re: Natalia Lesz - Arabesque
Utwory melodyjnie nie są za dobre.Hiciorów nie wróżę.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Arabesque - Natalia Lesz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Arabesque - Natalia Lesz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Natalia Lesz.