Natalia Lesz: Confessional

Tekst piosenki

Brak wideo

Natalia Lesz

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Natalia Lesz: Confessional

Listening for the sweetnessBuried in your silent treatmentHow many walls did I faceYou're allergic to change and IWanna say something then I'llLeave you to take your way of lovin' to the graveSometimes when you're hurtingThe hurt is blindingWho decides when something'sNot worth savingWe've always had a place to hideSo being here, just you and IFeels like a confessionalI'm bound to say how I feel & I can't lieCause it was so beautifulIt used to feel so naturalAnd if I'm telling the truth tonightIm looking for a way of saying goodbyeTook a wrong turn somewhereBurned the bridges that could take usBut therepretendend to be something that whereCome never put my finger on itBut maybe if you're be honestI'll want what we've got
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Natalia Lesz: Confessional

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Natalia Lesz: Confessional

Skomentuj tekst

Natalia Lesz: Confessional

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Confessional - Natalia Lesz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Confessional - Natalia Lesz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Natalia Lesz.