Nits: J.O.S. days

Tekst piosenki

Brak wideo

Nits

Teksty: 126 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Nits: J.O.S. days

The war monument is still standing between two footballfields with the names of the men killed on the battle fields they were center forwards, keepers and backs they thought they would win it's a family tradition to play in a football team I have nephews, dumb but tall who, still fetus, kicked the ball I've got flat feet, and my knees are weak they all thought it was time to start my J.O.S. days J.O.S. days the last war in this country the fighting lasted four days I see one name again he had my age and my first name he thought he would win like in his J.O.S. days J.O.S. days they had too many boys who wanted to be in a team so in one day - in one match you had to prove your ability I was knocked out - a real disgrace a break with the family tradition of the J.O.S. days J.O.S. days I can live without a finger I can live without a toe but the head is necessary
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nits: J.O.S. days

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nits: J.O.S. days

Skomentuj tekst

Nits: J.O.S. days

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki J.O.S. days - Nits, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu J.O.S. days - Nits. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nits.