Nothing Ever Stays: The Burn

Tekst piosenki

Brak wideo

Nothing Ever Stays

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Nothing Ever Stays: The Burn

I can read your every move. your emotions tend to stray towards the fear of letting go, your actions in dismay. you said your over this. i guess you just don't quit. you can not feel the burn. we're beating this to death, we've said all that we can. your sorry you don't feel the same. walk away from all of this you know that you'll be missed. i don't blame you for this, it's nothing i admit. you said your over this. i guess you knew you'd quit. you can not feel the burn
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nothing Ever Stays: The Burn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nothing Ever Stays: The Burn

Skomentuj tekst

Nothing Ever Stays: The Burn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The Burn - Nothing Ever Stays, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The Burn - Nothing Ever Stays. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nothing Ever Stays.