Nothing More: Narkissos Slain

Tekst piosenki

Brak wideo

Nothing More

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Nothing More: Narkissos Slain

The greatest gift that's bestowed upon us, as human beings, is the power to be the image of salvation to those around us. We find ourselves the strength to overcome the inadequacies in others through the blessings we've received, and when our issues rise to the surface, we allow others the chance to be to us.
(Somewhat proud)
...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nothing More: Narkissos Slain

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nothing More: Narkissos Slain

Skomentuj tekst

Nothing More: Narkissos Slain

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Narkissos Slain - Nothing More, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Narkissos Slain - Nothing More. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nothing More.