O.S.T.R.: 1980

Tekst piosenki

O.S.T.R.

Teksty: 306 Tłumaczenia: 1 Wideo: 67
Profil artysty

Tekst piosenki

O.S.T.R.: 1980

Mogę tu umrzeć za ten rap, za ten hip-hop, za rytm ten I choć sama śmierć w sobie jest pomyłką w zamyśle Pojmując statystycznie, kto nas zechce uleczyć? W rękach karty życia trzymam, tylko niepotrzebne skreślić To powietrze mnie męczy, układ w mieście pajęczyn Każdy problem, żyjąc z ludźmi, to w projekcie się piętrzy Ten stres i zaniedbanie, powodują nerwy Gdy budzę się nad ranem, czuje się niepotrzebny Nie chcę skończyć jak kołek, czy w garniturze hołek Bo największe sukcesy to się odnosi pod stołem Lolek na drogę, kop w dupę na zachętę Czy zdążę wszystko nagrać, jeśli wkrótce odejdę Te pretensje nie do mnie, nie wymięknę jak Allways Bo nawet gdy zwariuję, to nie wepchniesz mnie w kołnierz Żyć oszczędnie, spokojnie, tak mnie nauczono w domu Trzymając mic-a w dłoni walczę tu o honor ziomów! Za słowo do grobu, tuu wiara w każdy wers Bo szacunek ma do prawdy tylko ten co patrzy wstecz Ten rap zamrozi(ł) rtęć, jak i krew w twoich żyłach Jeśli nie wiesz ile znaczy dla życia łakomych chwila. Sekundy do końca, wszystko tu traci kontrast Przy stole się pytam czy to już ostatni obiad Czy prowokacji korba i nieudany żart Za te noce nieprzespane i wyuzdany skarb To pochłania, i co, mam tak odejść tu bez pożegnania? W kraju hipokrytów życie nie potrafi kłamać Biorę ten bagaż, jak każdy w wyobraźni staram się te sprawy poukładać W cierpliwość wyposażam każdy zmysł, jeśli miałbym tu zniknąć To doprawdy nie dziś, oddam wszystko by żyć, reagować na światło Chłonąć planety cykl z ziemi i czerpać bogactwo Dużo nie chcę, usiądź, wiem, że tu powietrze nie najświeższe, rozluźnij swoje mięśnie Nieznane mi zaklęcie na stres, ale mam kwiaty, co wyrównają straty Bo ważne, że jest pięknie, nie muszę być bogaty i nie będę Chyba że szczęście odpłaci za ten pręgierz Stać w kolejce do nieba, ta prawda zbyt okrutna Mogę stać w tej kolejce i nie doczekać jutra.
Autor tekstu: O.S.T.R.
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: 1980

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: 1980

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: 1980

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (21 sierpnia 2017, 07:08)
Re: O.S.T.R. - 1980
ok

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostr 1980 tekst
 • 1980 tekst ostr
 • tekst utworu 1980 II

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 1980 - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 1980 - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..