OCN (Ocean): Czarny
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
OCN (Ocean): Czarny
Czarne chmury jak ponury akord Przybyły i ukradły radość I teraz niebo krwawi deszczem I ja jestem deszczem bo czarny jestem Czarny Kolory inne zbyt niewinne są Aby ogarnąć cały ten mrok Przychodzi nagle i nikt nie wie skąd Prędzej poczujesz niż zrozumiesz to Czarny jak deszcz czarny jak niebo nocą Czarny jak myśli we mnie Czarny jak łzy czarny jak ja i ty Czarny jak wszystko co we mnie jest Gdy kończy się deszcz wtedy słońce Oślepia mnie - zamykam oczy Gdy wszystko nie tak i brakuje łez Ty uśmiechasz się i teraz jest już dobrze
Tłumaczenie piosenki
OCN (Ocean): Czarny
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
OCN (Ocean): Czarny
-
Czas
- OCN (Ocean)
-
Czasami my
- OCN (Ocean)
-
Depresyjna piosenka o niczym
- OCN (Ocean)
-
Dzie
- OCN (Ocean)
-
Elizabeth
- OCN (Ocean)
Skomentuj tekst
OCN (Ocean): Czarny
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Skoki w Bok
Julia Wieniawa
„Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok hop - skoki w bok Mówię sobie „stop”, ale nie potrafię. Daje sobie noc – kończę znów nad ranem. Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok Ho”
-
Zabiorę Cię Tam ft. Vito Bambino
Fukaj
„Chcesz, zabiorę cię tam Gdzie sny przychodzą za dnia Weź co mogę ci dać Piękno się zbiera po dach Ona Piękna, (whoop) Ona Mmmm, ona Uuuu, jej strój w szwach pęka Ona musi być z piekła (whoop)”
-
Pokolorowana ft. Szpaku, Mata
Deemz
„Pokolorowana wódka w plastikowych kubkach, tak leci, leci mój life, ya Nawet jak zostanę sam, to byłem sobą cały czas, nie pokona mnie ten świat Pokolorowana wódka w plastikowych kubkach, tak leci, ”
-
Friend7
FRIENDZ
„friendz, friendz friendz friendz friendz friendz friendz friendz miałam być na chwilę, a zostałam tu na stałe Nasza drużyna to nie fikcja, ma mocny fundament robię tu za ojca, a ja robię im za ma”
-
Ten świat należy do nas - Łobuzy, Skolim, Z.Martyniuk, M.Miller, M.Narożna,Topky,Defis,MIG,Sławomir
Roztańczona Reprezentacja
„Ten świat należy do nas! Ten świat należy do nas! Mocna kawa i wrzucam trzeci bieg Jasna sprawa, to będzie dobry dzień Wykładasz karty na stół, widzimy się wieczorem Miasto chyba po mojej stron”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- nagle kolor czarny nieba zmienia się ●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Świat Bez Ciebie
- Marzia Gaggioli
-
Abu Dhabi cover (Eiffel 65 blue)
- MORO X POPEK
-
All by myself | Must Be The Music
- Gracjana Górka
-
Young & Dumb - feat. Simple Plan
- Avril Lavigne
-
La KIEŁBA 2025 (zrobiliśmy własną kiełbasę!)
- LETNI
-
Pamiętnik
- Iga Jaworska
-
Never Ever Let You Go
- Bryan Adams
-
Czarny nurt
- Homecki
-
Podaruj mi trochę słońca
- Marcin Brokat Czerwiński
-
Żona
- KAMANO
Reklama
Tekst piosenki Czarny - OCN (Ocean), tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czarny - OCN (Ocean). Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - OCN (Ocean).
Komentarze: 0