OCN (Ocean): Elizabeth
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
OCN (Ocean): Elizabeth
Każdego dnia oddychać chce dla ciebie bo tylko ty dodajesz mi sił Elizabeth twoje imię dla mnie jest muzyką i wiem, że Elizabeth cokolwiek stanie się ja chce być przy niej kolejny raz powtarzam twoje imię bo dzisiaj świat nie lubi już mnie Elizabeth twoje imię dla mnie jest muzyką i wiem, że Elizabeth kiedy runie niebo ja chce być przy niej Elizabeth Elizabeth twoje imię dla mnie jest muzyką i wiem, że Elizabeth kiedy runie niebo ja chce być przy niej
Tłumaczenie piosenki
OCN (Ocean): Elizabeth
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
OCN (Ocean): Elizabeth
-
Godzina 38
- OCN (Ocean)
-
Jeszcze
- OCN (Ocean)
-
Jogging
- OCN (Ocean)
-
Kierownik dzia
- OCN (Ocean)
-
Krzyk
- OCN (Ocean)
Skomentuj tekst
OCN (Ocean): Elizabeth
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Proszę tańcz - feat. Kayah
Dawid Kwiatkowski
„Każdy jak król Pragnie nowej ziemi, choć świat już ma u swoich stóp Dobrze nam tu, jak u siebie Wynajął nam Bóg Coś więcej niż dwa metry i miłość, choć przynosi ból Kochamy znów, jak umiemy ”
-
KOCHASZ?
Sobel
„Powiedziała mi, że kocha seks, nadal nie wie jak się kochać Powiedziała "mogę oddać serce" - nie wie jak mogłaby szlochać Wiem, to męczy po nocach Mogę Cię ugościć, jeść do kości i tak w kółko Nad”
-
up! up! up!
Mata
„Warszawa, ósmy sierpnia Chyba pora już wyjeżdżać stąd Obiecałem coś nie tylko sobie, ale też wam Na pewno wygram, mamo, pokonałem zło Każą płacić mi cło za Amiri shoes Nie zmieściły do walizki si”
-
Szary blok (WE ARE ERA47 TOUR) - feat. Sobel
Oki
„(Wszystkie ręce w górę) (Ja pierdolę, nie wiedziałem Że aż tak się będę czuł jak to zobaczę) Szary blok, szary blok Nie widziałem nic po za nim, nie lubiłem go Chciałem stąd uciec, ale dokąd? (”
-
Kochałam pana ft. Anna Maria Jopek
Sanah
„Kochałam pana jedną chwilę Kochałam pana, gdzieś z ukrycia Kochałam pana nie najmilej Nie słychać było serca bicia Pomysłu na to mi zabrakło Kochałam pana, siedząc w kącie Milczało o nas całe ”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Idą święta
- Mig
-
Dziewczyno z Klubu
- Sequento
-
Chcę zaczekać
- Jagoda
-
MAGICZNA NOC
- SMILESLOW
-
Migliore
- Pinguini Tattici Nucleari
-
Dobrze jest
- Power Play
-
Jak obrócić się w pył? | Pawbeats feat. Jamal
- Sarius
-
Baklava
- SŁAWOMIR
-
Śniegu po pachy - piosenka świąteczna
- halo tu polsat
-
Amory biją (PARODIA Amore Mio - Boski Heniek)
- LETNI
Reklama
Tekst piosenki Elizabeth - OCN (Ocean), tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Elizabeth - OCN (Ocean). Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - OCN (Ocean).
Komentarze: 0