Oki: Whoop

Tekst piosenki

Oki

Teksty: 21 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21
Profil artysty

Tekst piosenki

Oki: Whoop

[Bridge] U znamy ten shit, po co podana moda na plik U nie podoba mi się tu choroba co to ma być Upodobani co do nas połowa z nich To, upolowani w sensie że RIP U znamy ten shit, po co ta podana moda na plik U nie podoba mi się tu choroba co to ma, co to ma być Upodobani co do nas połowa z nich Tu upolowani w sensie że... [Zwrotka 1] W sensie, że uuhhh, w sensie, że woooo W sensie że chuja ja wbijam w ten tłum Wreszcie się odbijam i wcale nie pytam dlaczego tylko raczej who No powiedz mi kto, ty, ty, ty, ty powiedz mi po co, dlaczego I kiedy rapowe numery poleciały tak daleko kaleko, pokaże Ci jak robi się to gówno Mówię Ci na Boga, mam to wydziabane, wyrezane takie loty, kiedy rezam takie zwroty Whoop! Porysowane, w nich w plik mam wyjebane Wyjebane bo jedyne zadanie, by dać miasto na mapę Makin' money moves, kumasz? Miasto na mapę Jestem z blokiem do mej trumny, to jak Blake Griffin With the block, with the, with the block, brr Jestem z blokiem aż do trumny, to jak Drake w Riki What the fuck? What the, what the fuck? O do K do O do K do O do K do O do K do O do K do I Się wytykało, bo za mało podobało mi się Kiedy byłem mały podawano mi się stuff, a nie podawano misie Podawano pota na noc i chcę życie, picie, bo zjeść ich chcę Kurwa, chcę ich zjeść człowieku nie wiem, jak pizze? Żyć chcę, żeby kurwa podobało mi się Plik chcę, a nie żeby wydawało mi się Znikacie wszyscy po hicie, critical Proszę, por favor, your welcome, bitte Były problemy z pieniędzmi na klipy, motanie przepijam kolejką Nagle odzywa się KOOZA i spada mi z nieba, jak Goat Simulator Dzisiaj popijam z nim piwko, dziękuje ludziom obok mnie Dziękuje mordy za wszystko, ja dla was te miasto na mapy to popchnę [Refren] Lecisz ze mną, ze mną, lecisz, lecisz, lecisz ze mną, ze mną Lecisz, lecisz, lecisz ze mną, ze mną Lecisz, lecisz, lecisz ze mną, ze mną Lecisz, lecisz, lecisz ze mną, ze mną Lecisz, lecisz, lecisz ze mną, ze mną Lecisz, lecisz, lecisz ze mną, ze mną Lecisz, lecisz, lecisz ze mną, na pewno [Zwrotka 2] Kto ma taką wczutę? Kto ma, kto ma? Parobów pod butem, kto ma? Kto ma? O nas, o nas debilu mówili, wtedy kiedy mówiłeś debile co nie mieli nic do powiedzenia Teraz leci lawina, nawijam co tam nagadałeś, że to małolaty, że to hajsy taty, że my to pedały Debilu, bo to jakbym jechał po tobie, że twoje dzieci to są banany, nie dajesz szacunku to go nie oddaje Pojechane mam na wasze wczuty, jestem wychowany na hip-hopie, co mi kazał robić swoje Miasto me pełne hip-hopu IKS, czy MK, czy WP, czy Ander, trzy-czwarte to kuma, więc lepiej lamusie przystopuj Bujam, ty dotrzymaj kroku, kotuś, zboczyłem z tematu, zboczyłeś z tropu - trap stomped, killed [Outro] Whoop! KOOZA O do K do O do K do O do K do O do K do O do K do O do K do I, I, I, I, I, I, I O do K do I, O do K do I, I, I, I O do K do O do K do O do K do O do K do O do K do O do K do O do K do O do K do O do K do O do K do I, I, I, I O do K do O do K do I, I, I, I, I, I, I O do K do O do K do I, I, I, I
Autor tekstu: Oki
Tekst dodał: Jakub Requz Firek

Tłumaczenie piosenki

Oki: Whoop

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oki: Whoop

Skomentuj tekst

Oki: Whoop

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Whoop - Oki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Whoop - Oki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oki.