opm: I'm fallen for you

Tekst piosenki

Brak wideo

opm

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

opm: I'm fallen for you

What is this I'm feelin'I just can't explainWhen you're near,I'm not just the same.I try to hide it,Try not to show it.It's crazyIt could'nt berefrain:I've fallen for youFinally, my heart gave inAnd I'm fallen in loveI fin'lly knowHow it feelsWhen you said hello,I look in your eyes.Suddenly, I felt good inside.Is this really happ'nin?Or am I just dreaming?I guess, it's true.I can't believeI've fallen for youFinally, my heart gave in.And I'm fallen in loveI fin'lly know how it feelsSo this is love..Doesn't matter where I am,Thoughts of you still linger in my mindNo matter what time of dayI've really, reallyFallen for you...I've fallen for youFinally, my heart gave in.And I'm fallen in loveI fin'lly know how it feelsSo this is love..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

opm: I'm fallen for you

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

opm: I'm fallen for you

Skomentuj tekst

opm: I'm fallen for you

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I'm fallen for you - opm, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I'm fallen for you - opm. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - opm.