P.C.P.: Nie chc

Tekst piosenki

Brak wideo

P.C.P.

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

P.C.P.: Nie chc

Niby wypas, na pokaz teledyski Pożycz auto, dzwoń po dziwki Zarobek szybki, dla takich jak ty jak każdy inny Mylny obraz, tu walka o chleb trwa każdego dnia Nie róbcie z muzyki polityki, nie na tej półce Chore buce niosą dla was rap i [?] Odmulcie się szanujcie własne ego Bo nikt nie będzie chciał mieć z wami nic wspólnego Ref. Takich lamusów jak ty unikam To w oczy kole, pseudo rap pierdole Boysbandy, śmiecie wszystko sprzedajecie Boli to tych, co z własnej woli się sprzedali Pod szafą się mieści jego styl, a opowieści bez treści Głos ma jakby na chuju jeździł Zajarany, buja się jak w TV jak na czasie jakimś Swoich bliskich taki sam sprzedawczyk Pstryka w kasie fotki, ale zwrotki ma bez duszy Tworzy plotki i się puszy, a dwa rymy i go suszy Otoczony kobietami, co otaczają impotentami się za siano Patentami nowego wylansowano Tak samo gdzie nie patrzę jak w teatrze grają Bogatsze rymy, nie udają, faktów nie zacierają Mają to, o co pajacyki się pocą Pierdolą, [?], bez otoczki i oprawy Nie dla sławy, a dla chwały same dobre oryginały Nie wypały nie jednego powielały na hardkorze Nie wchodząc na pole się czaiły na zborze To co, że giete masz, i ubierasz firmówki Czy czołówki nie zapewnia wygląd z reklamówki Nie wart złotówki twój rap, ja stówki mam nabite Tylko moim wrogom polecam twoją płytę pajacu Ref. Takich lamusów jak ty unikam To w oczy kole, pseudo rap pierdole Boysbandy, śmiecie wszystko sprzedajecie Boli to tych, co z własnej woli się sprzedali Sprawdź tego typa, wypas, rap rarytas Kto to? Pytasz Z góry wiesz tego stylu masz nie tykać Jeśli nie chcesz z problemami się borykać JWP Deluks Intoksynator, Pcp klika, styka Ten, ten i tamten wkurwia mnie jak spotkanie z policjantem Mówię co myślę, robię co mówię zatem Nie chcę mieć nic wspólnego z tym co podpierdala cudzy patent Wałkuje się z własnym bratem Słuchacza raczy chujowym rapem Więc lepiej szybko zamknij japę zanim ją otworzysz A wszystkim wyjdzie to na korzyść Żyj i daj pożyć, oby nasze drogo się nie zeszły Twoje ściemnione słowa, twoje ściemnione gesty Precz z tym, podpisany Foster, muzyce bez reszty oddany JW. Pany, Wawa, Bielany Co zapomniałeś? To już ci przypominam Tak nadszedł finał, więc opowiem ci dlaczego Ja dobrze pamiętam, to nie wzięło się z niczego Z człowieka prawdziwego nie było w Tobie krzty nigdy Właśnie to zło zrodziło te konflikty Tłok, nie przyjazne tło, pamiętam to czas datę [?] Tylko nie wiem skąd wziąłeś się, skąd przyszedłeś Czego chcesz tym razem? Szukasz wrażeń? Nie ma miejsca na pokładzie, w bazie z twym orężem Rozmijasz się z sensem dla mnie ważnych postaw Dlatego nie chce mieć z tobą nic wspólnego, koniec kropka Ref. Takich lamusów jak ty unikam To w oczy kole, pseudo rap pierdole Boysbandy, śmiecie wszystko sprzedajecie Boli to tych, co z własnej woli się sprzedali
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

P.C.P.: Nie chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

P.C.P.: Nie chc

Skomentuj tekst

P.C.P.: Nie chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie chc - P.C.P., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie chc - P.C.P.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - P.C.P..