P.C.P.: Nie chc

Tekst piosenki

Brak wideo

P.C.P.

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

P.C.P.: Nie chc

Niby wypas, na pokaz teledyski Pożycz auto, dzwoń po dziwki Zarobek szybki, dla takich jak ty jak każdy inny Mylny obraz, tu walka o chleb trwa każdego dnia Nie róbcie z muzyki polityki, nie na tej półce Chore buce niosą dla was rap i [?] Odmulcie się szanujcie własne ego Bo nikt nie będzie chciał mieć z wami nic wspólnego Ref. Takich lamusów jak ty unikam To w oczy kole, pseudo rap pierdole Boysbandy, śmiecie wszystko sprzedajecie Boli to tych, co z własnej woli się sprzedali Pod szafą się mieści jego styl, a opowieści bez treści Głos ma jakby na chuju jeździł Zajarany, buja się jak w TV jak na czasie jakimś Swoich bliskich taki sam sprzedawczyk Pstryka w kasie fotki, ale zwrotki ma bez duszy Tworzy plotki i się puszy, a dwa rymy i go suszy Otoczony kobietami, co otaczają impotentami się za siano Patentami nowego wylansowano Tak samo gdzie nie patrzę jak w teatrze grają Bogatsze rymy, nie udają, faktów nie zacierają Mają to, o co pajacyki się pocą Pierdolą, [?], bez otoczki i oprawy Nie dla sławy, a dla chwały same dobre oryginały Nie wypały nie jednego powielały na hardkorze Nie wchodząc na pole się czaiły na zborze To co, że giete masz, i ubierasz firmówki Czy czołówki nie zapewnia wygląd z reklamówki Nie wart złotówki twój rap, ja stówki mam nabite Tylko moim wrogom polecam twoją płytę pajacu Ref. Takich lamusów jak ty unikam To w oczy kole, pseudo rap pierdole Boysbandy, śmiecie wszystko sprzedajecie Boli to tych, co z własnej woli się sprzedali Sprawdź tego typa, wypas, rap rarytas Kto to? Pytasz Z góry wiesz tego stylu masz nie tykać Jeśli nie chcesz z problemami się borykać JWP Deluks Intoksynator, Pcp klika, styka Ten, ten i tamten wkurwia mnie jak spotkanie z policjantem Mówię co myślę, robię co mówię zatem Nie chcę mieć nic wspólnego z tym co podpierdala cudzy patent Wałkuje się z własnym bratem Słuchacza raczy chujowym rapem Więc lepiej szybko zamknij japę zanim ją otworzysz A wszystkim wyjdzie to na korzyść Żyj i daj pożyć, oby nasze drogo się nie zeszły Twoje ściemnione słowa, twoje ściemnione gesty Precz z tym, podpisany Foster, muzyce bez reszty oddany JW. Pany, Wawa, Bielany Co zapomniałeś? To już ci przypominam Tak nadszedł finał, więc opowiem ci dlaczego Ja dobrze pamiętam, to nie wzięło się z niczego Z człowieka prawdziwego nie było w Tobie krzty nigdy Właśnie to zło zrodziło te konflikty Tłok, nie przyjazne tło, pamiętam to czas datę [?] Tylko nie wiem skąd wziąłeś się, skąd przyszedłeś Czego chcesz tym razem? Szukasz wrażeń? Nie ma miejsca na pokładzie, w bazie z twym orężem Rozmijasz się z sensem dla mnie ważnych postaw Dlatego nie chce mieć z tobą nic wspólnego, koniec kropka Ref. Takich lamusów jak ty unikam To w oczy kole, pseudo rap pierdole Boysbandy, śmiecie wszystko sprzedajecie Boli to tych, co z własnej woli się sprzedali
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

P.C.P.: Nie chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

P.C.P.: Nie chc

Skomentuj tekst

P.C.P.: Nie chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie chc - P.C.P., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie chc - P.C.P.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - P.C.P..