Paktofonika: W pe

Tekst piosenki

Brak wideo

Paktofonika

Teksty: 44 Tłumaczenia: 1 Wideo: 5

Tekst piosenki

Paktofonika: W pe

STRAHO::Nie nie, nie bredzęJa sam jeden siedzę w tym, zara cię wyprzedzęJestem pewien, tylko, że stan wiedzyDobrze ci radzę, P F K kompany nie podskakuj, bo cię zgładzę, wybuchowy rym ci wsadzęW łeb.. będzie jeb i rozsadzę .. cię na strzępy, gnoju tępuPamiętaj o przewadze mej, powadze eej.., dzięki odwadze swej, zawadzę osobie twejPLAY, to nie walkower, to C D N., nie game overGramy, drugi cios zadamy, wszystko z siebie damy, pokażemy na co stać PFK komapny.FOKUSMOK::AhaSTRAHO::P F K squad!FOKUSMOK::Squad!STRAHO::squad!FOKUSMOK::W pełnej gotowościSTRAHO::Znów zagościFOKUSMOK::W twojej miejscowościx 3Skąd ty możesz wiedzieć jakie mam horyzontyZnasz doskonale patrzenia kąty me? Masz jakieś ale? Masz jakieś wąty? Te?Co powiedziałeś? Nie zrozumiałem cię, idź do ortodontyHe.. namagnetyzowany jak ??????? F K S jest pierwszy, drugi, trzeci, czwarty, piątyJak KRS spontaniczne akcje, jointyRok produkcji tysiąc dziewięćset osiemdziesiątySTRAHO::Toniemy w finito, za to tym banitos, odkrytą o tobie prawdą ukrytą za maską jak ????????????????????????????????? tak myślisz Synciu ja cię pogrążę, chyba jak se to wyśniszhej.. nie pal głupa.. jestem tutaj, ze mną ma grupaza-wie-szeni na loopach, mknący po trupach zlikwiduję jak strupai gramy, usta znów otwieramy, mamy siłę , którą wykorzystamy damy to, co najlepsze mamywszystko stawiamy na P F K kompanyFOKUSMOK::AhaSTRAHO::P F K squad!FOKUSMOK::Squad!STRAHO::squad!FOKUSMOK::W pełnej gotowościSTRAHO::Znów zagościFOKUSMOK::W twojej miejscowościMógłbym napisać jak niebezpiecznym jest paktem paktofonikaAle to mówi moja technikaWięc po co mam pisać? Już to samo z siebie wynikagra się jak na PSX 2 w TTTkażdy zatopiony w grze, dobrze wiesz z czym to się jetakże nie dotykaj PADa kiedy składam, Fokus jak na dual-shoku z Rahem odpowiadamTrzęsieniem ziemi... drgania w epicentrumP F K jak 2 akceleratory na PentiumFOKUSMOK::AhaSTRAHO::P F K squad!FOKUSMOK::Squad!STRAHO::squad!FOKUSMOK::W pełnej gotowościSTRAHO::Znów zagościFOKUSMOK::W twojej miejscowościx 3a . w pełnej gotowości ... w pełnej gotowości. .. w pełnej gotowości ... w pełnej gotowości .. .
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Paktofonika: W pe

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paktofonika: W pe

Skomentuj tekst

Paktofonika: W pe

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • masz jakieś waty masz jakieś ale tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W pe - Paktofonika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W pe - Paktofonika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paktofonika.