Pan Du: Ten dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Pan Du

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Pan Du: Ten dzie

[Duże Pe] Yoł, Na pierwszy rzut oka, ten dzień niczym się nie różnił Od mej dennie sennej, codziennej próżni Słońce sączące się spomiędzy żaluzji, żeber Zwlekło mnie z łóżka, punkt dziewiąta siedem Nie wiem dlaczego tak wyraźnie to pamiętam Wrzuciłem PeteStrumentals, aby dzień nabył tempa Przy tych dźwiękach wziąłem szybką kąpiel Wyszedłem z wanny, jakoś pół do dziesiątej To był piątek, skoczyłem kupić gazety Słońce nieśmiało przekonywało się by świecić Za to, malarz dnia zdjął z palety cały błękit I rozprowadził go po niebie krętym ruchem ręki Dzięki, za każdą z takich pięknych chwil Za momenty, kiedy tępy los szuka szpil Natchniony tym, nieco pijany myśli winem Ruszyłem, złapać ten dzień zanim minie [Refren] Kto wie? Ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj x4 [Duże Pe] Yo, lekkie śniadanie, potem croissant z kawą i prasa Pieprzę wahanie, lenistwo na bok, szanuję czas A więc zakasam rękawy, aby me sprawy załatwić Tak szybko jak to możliwe, oto najlepsza z taktyk Zbieram manatki, słuchawki, kompakty z bitami Discman, 'biste płyty, zeszyty z tekstami Zanim wyjdę, zadzwonię do mej pani powiedzieć Dzień dobry, słonko, będę u ciebie po obiedzie Tak, jestem pewien, teraz wybacz, muszę lecieć Jak zawsze pędzę, sama wiesz to najlepiej Pa, po drodze w sklepie kupuję baterie Muzyka daje mi energię, stopy i werble Reszta i pędem, bieg za trzynastką Na szczęście, zatrzymała się przed Wrocławską Znasz to, miejski jogging, bieg za tramwajem Złapałem ją i ruszyłem dalej [Refren] Kto wie? Ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj x4 [Duże Pe] Yo, żółty żeton, grzał beton, w pół drogi przez miasto Ciasno nabity tramwaj, pęka to w szwach, to nic Mnie tu nie ma, rytm niesie mnie tam Gdzie Passi śpiewa : La sang de la vendetta Przepaść, bariera dźwięku, mnie to wybawia Daje zapomnieć o codziennych sprawach Rytm ten odprawia z kwitkiem moje problemy Metro, ratusz, wysiadam, lawirujemy Wraz z niemym tłumem chętnym, by tu wysiąść Strumień, ludzi setka, ludzi tysiąc Rysią w dół do metra, ludzi welon Smętnie mknie z przystanku na peron Error, zrywam słuchawki, co tu się dzieje Jakaś kobieta krzyczy : łapać, złodzieje! Mknie jeden z drugim i ten drugi mnie odepchnął Yo, nie wierzę, że ten koleś wrzucił mnie pod metro [Refren] Kto wie? Ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pan Du: Ten dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pan Du: Ten dzie

Skomentuj tekst

Pan Du: Ten dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ten dzie - Pan Du, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ten dzie - Pan Du. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pan Du.