Pan Du: Ten dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Pan Du

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Pan Du: Ten dzie

[Duże Pe] Yoł, Na pierwszy rzut oka, ten dzień niczym się nie różnił Od mej dennie sennej, codziennej próżni Słońce sączące się spomiędzy żaluzji, żeber Zwlekło mnie z łóżka, punkt dziewiąta siedem Nie wiem dlaczego tak wyraźnie to pamiętam Wrzuciłem PeteStrumentals, aby dzień nabył tempa Przy tych dźwiękach wziąłem szybką kąpiel Wyszedłem z wanny, jakoś pół do dziesiątej To był piątek, skoczyłem kupić gazety Słońce nieśmiało przekonywało się by świecić Za to, malarz dnia zdjął z palety cały błękit I rozprowadził go po niebie krętym ruchem ręki Dzięki, za każdą z takich pięknych chwil Za momenty, kiedy tępy los szuka szpil Natchniony tym, nieco pijany myśli winem Ruszyłem, złapać ten dzień zanim minie [Refren] Kto wie? Ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj x4 [Duże Pe] Yo, lekkie śniadanie, potem croissant z kawą i prasa Pieprzę wahanie, lenistwo na bok, szanuję czas A więc zakasam rękawy, aby me sprawy załatwić Tak szybko jak to możliwe, oto najlepsza z taktyk Zbieram manatki, słuchawki, kompakty z bitami Discman, 'biste płyty, zeszyty z tekstami Zanim wyjdę, zadzwonię do mej pani powiedzieć Dzień dobry, słonko, będę u ciebie po obiedzie Tak, jestem pewien, teraz wybacz, muszę lecieć Jak zawsze pędzę, sama wiesz to najlepiej Pa, po drodze w sklepie kupuję baterie Muzyka daje mi energię, stopy i werble Reszta i pędem, bieg za trzynastką Na szczęście, zatrzymała się przed Wrocławską Znasz to, miejski jogging, bieg za tramwajem Złapałem ją i ruszyłem dalej [Refren] Kto wie? Ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj x4 [Duże Pe] Yo, żółty żeton, grzał beton, w pół drogi przez miasto Ciasno nabity tramwaj, pęka to w szwach, to nic Mnie tu nie ma, rytm niesie mnie tam Gdzie Passi śpiewa : La sang de la vendetta Przepaść, bariera dźwięku, mnie to wybawia Daje zapomnieć o codziennych sprawach Rytm ten odprawia z kwitkiem moje problemy Metro, ratusz, wysiadam, lawirujemy Wraz z niemym tłumem chętnym, by tu wysiąść Strumień, ludzi setka, ludzi tysiąc Rysią w dół do metra, ludzi welon Smętnie mknie z przystanku na peron Error, zrywam słuchawki, co tu się dzieje Jakaś kobieta krzyczy : łapać, złodzieje! Mknie jeden z drugim i ten drugi mnie odepchnął Yo, nie wierzę, że ten koleś wrzucił mnie pod metro [Refren] Kto wie? Ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj, ten dzień to dzisiaj x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pan Du: Ten dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pan Du: Ten dzie

Skomentuj tekst

Pan Du: Ten dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ten dzie - Pan Du, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ten dzie - Pan Du. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pan Du.