Papa Dance: Cia

Tekst piosenki

Brak wideo

Papa Dance

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Papa Dance: Cia

Niczym wenus chciałaby zdać zamówiła swoj akt, Marzy się kariera. Po co szkoła jeśli i tak dowie o niej się świat, Duma ją rozpiera. Ocho to fakt, że jesteś piękna, tutaj i dziś. Wierzy w pięści, siłę i spryt, rady nie da mu nikt Tańczy, bije, żyje. Kaskaderem zostać by chciał, walczyć jak w chinatown, Za pomyślność pije. Ocho dziś to już nie wystarczy, by pierwszym być, Ocho rób coś, bo zginiesz marnie Ref. Nie ma sprawy, każdy jest ciekawy, życia forsy sławy nie od dziś, Duży talent wszystko doskonale, jedno małe ale przestań śnic II Ona piękna, on niczym bond W myślach daleko stąd zaszli na firmanent. Proza życia uwziął się los, niżej marzeń parł cios wielki mieli talent, Ocho dziś to już nie wystarczy, by pierwszym być, Ocho rób coś, bo zginiesz marnie Ref. 1, 2, 3, 4 Duży talent wszystko doskonale, jedno małe ale przestań śnic Duży talent nie pomoże wcale gdy brak innych zalet - wielkie nic Ocho dziś to już nie wystarczy, by pierwszym być Ocho rób coś, bo zginiesz marnie Ref. Nie ma sprawy każdy jest ciekawy życia forsy sławy nie od dziś, Duży talent wszystko doskonale jedno małe ale przestań śnic Mówisz proste, A, to nie łatwa gra, jedno małe ale przestań śnic. Duży talent wszystko doskonale jedno małe ale przestań śnic, jedno małe ale przestań śnić
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Papa Dance: Cia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Papa Dance: Cia

Skomentuj tekst

Papa Dance: Cia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cia - Papa Dance, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cia - Papa Dance. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Papa Dance.