Papa Dance: Cia

Tekst piosenki

Brak wideo

Papa Dance

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Papa Dance: Cia

Niczym wenus chciałaby zdać zamówiła swoj akt, Marzy się kariera. Po co szkoła jeśli i tak dowie o niej się świat, Duma ją rozpiera. Ocho to fakt, że jesteś piękna, tutaj i dziś. Wierzy w pięści, siłę i spryt, rady nie da mu nikt Tańczy, bije, żyje. Kaskaderem zostać by chciał, walczyć jak w chinatown, Za pomyślność pije. Ocho dziś to już nie wystarczy, by pierwszym być, Ocho rób coś, bo zginiesz marnie Ref. Nie ma sprawy, każdy jest ciekawy, życia forsy sławy nie od dziś, Duży talent wszystko doskonale, jedno małe ale przestań śnic II Ona piękna, on niczym bond W myślach daleko stąd zaszli na firmanent. Proza życia uwziął się los, niżej marzeń parł cios wielki mieli talent, Ocho dziś to już nie wystarczy, by pierwszym być, Ocho rób coś, bo zginiesz marnie Ref. 1, 2, 3, 4 Duży talent wszystko doskonale, jedno małe ale przestań śnic Duży talent nie pomoże wcale gdy brak innych zalet - wielkie nic Ocho dziś to już nie wystarczy, by pierwszym być Ocho rób coś, bo zginiesz marnie Ref. Nie ma sprawy każdy jest ciekawy życia forsy sławy nie od dziś, Duży talent wszystko doskonale jedno małe ale przestań śnic Mówisz proste, A, to nie łatwa gra, jedno małe ale przestań śnic. Duży talent wszystko doskonale jedno małe ale przestań śnic, jedno małe ale przestań śnić
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Papa Dance: Cia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Papa Dance: Cia

Skomentuj tekst

Papa Dance: Cia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cia - Papa Dance, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cia - Papa Dance. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Papa Dance.