Pares: Kap kap

Tekst piosenki

Brak wideo

Pares

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Pares: Kap kap

Wiesz co mnie boli? Ludziom w głowach się przewraca Wiesz co mnie boli? I nagle wszystko wybucha i ogniem zieje x 2 W uszach mam szum informacyjny, ofiary kłamstw niewinnych Duch prawilny ginie podkładając innym świnie Nikogo nie winię, że świat ma taką skalę Że źródłem wzorów do naśladowania są seriale Ale jak mam się w tym chaosie odnaleźć? Jak znaleźć oryginał wśród tylu kalek? Jak nawlec z powrotem moralności korale? Jak pomnożyć dany przez Boga mi talent? Kap kapu kap do łezki łezka Płynie po policzkach struga niebieska Solą gorzką jak groteska doprawia życia mojego smak Kap kapu kap kap kap kap (kapu kap kap kap) Refren: Wiesz co mnie boli? Nie tak to sobie wyobrażałam Wiesz co mnie boli? Na pojedynek z życiem ruszam sama Wiesz co mnie boli? Czy nadzieję ktoś mi odda? Wiesz co mnie boli? Wśród bliskich wciąż jestem samotna Boli mnie brzuch, boli mnie głowa Zerwana lina muszę sama się ratować Duża dziewczyna mówi z przykrością te słowa Musze się zmieniać, już zaczynam żałować Czasów gdy z płaczem leciałam do mamy Smutek pocieszany, strach wyprzytulany Dorosłość to lament, to chaos, to zamęt, to dramat Zabrana podpora, muszę pion trzymać sama zadbać o siebie Jak roślinka zostawiona sama sobie w średnio urodzajnej glebie (sama sobie zostawiona) Skończyła się troska, idę sama światu sprostać Określić przyszłych dni postać Oj, oj, droga nie będzie prosta, oj droga nie będzie prosta, nie Refren. Morderstwa, agresja, głód, recesja, smród betonowych pustyń Ja wśród tego wszystkiego gdzieś nowoczesną zasiedlając wieś Zgubiłam się i gubię sens Mam prawo więc odczuwać słabość i lęk Wpadam w panikę już na sam dźwięk To dorosłość, no więc dostrój mi ostrość Objaśnij kosmos, pozwól żyć prosto Kap kapu kap do łezki łezka Płynie po policzkach struga niebieska Solą gorzką jak groteska doprawia życia mojego smak Kap kapu kap kap kap kap (kapu kap kap kap) Sama siebie nie poznaję kiedy witam nowy dzień kim jestem pytanie zadaję, dokąd zmierzać mam dalej? Nie tak szybko, pozwól chwilę odpocząć, pozwól chwilę pomyśleć, głębiej to poczuć w tym chaosie trudnych chwil nikt nie pomoże mi tylko ja i łzy, płynące łzy, oooo Refren. Wiesz co mnie boli? Ludziom w głowach się przewraca Wiesz co mnie boli? I nagle wszystko wybucha i ogniem zieje x 2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pares: Kap kap

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pares: Kap kap

Skomentuj tekst

Pares: Kap kap

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kap kap - Pares, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kap kap - Pares. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pares.