Pares: Kap kap

Tekst piosenki

Brak wideo

Pares

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Pares: Kap kap

Wiesz co mnie boli? Ludziom w głowach się przewraca Wiesz co mnie boli? I nagle wszystko wybucha i ogniem zieje x 2 W uszach mam szum informacyjny, ofiary kłamstw niewinnych Duch prawilny ginie podkładając innym świnie Nikogo nie winię, że świat ma taką skalę Że źródłem wzorów do naśladowania są seriale Ale jak mam się w tym chaosie odnaleźć? Jak znaleźć oryginał wśród tylu kalek? Jak nawlec z powrotem moralności korale? Jak pomnożyć dany przez Boga mi talent? Kap kapu kap do łezki łezka Płynie po policzkach struga niebieska Solą gorzką jak groteska doprawia życia mojego smak Kap kapu kap kap kap kap (kapu kap kap kap) Refren: Wiesz co mnie boli? Nie tak to sobie wyobrażałam Wiesz co mnie boli? Na pojedynek z życiem ruszam sama Wiesz co mnie boli? Czy nadzieję ktoś mi odda? Wiesz co mnie boli? Wśród bliskich wciąż jestem samotna Boli mnie brzuch, boli mnie głowa Zerwana lina muszę sama się ratować Duża dziewczyna mówi z przykrością te słowa Musze się zmieniać, już zaczynam żałować Czasów gdy z płaczem leciałam do mamy Smutek pocieszany, strach wyprzytulany Dorosłość to lament, to chaos, to zamęt, to dramat Zabrana podpora, muszę pion trzymać sama zadbać o siebie Jak roślinka zostawiona sama sobie w średnio urodzajnej glebie (sama sobie zostawiona) Skończyła się troska, idę sama światu sprostać Określić przyszłych dni postać Oj, oj, droga nie będzie prosta, oj droga nie będzie prosta, nie Refren. Morderstwa, agresja, głód, recesja, smród betonowych pustyń Ja wśród tego wszystkiego gdzieś nowoczesną zasiedlając wieś Zgubiłam się i gubię sens Mam prawo więc odczuwać słabość i lęk Wpadam w panikę już na sam dźwięk To dorosłość, no więc dostrój mi ostrość Objaśnij kosmos, pozwól żyć prosto Kap kapu kap do łezki łezka Płynie po policzkach struga niebieska Solą gorzką jak groteska doprawia życia mojego smak Kap kapu kap kap kap kap (kapu kap kap kap) Sama siebie nie poznaję kiedy witam nowy dzień kim jestem pytanie zadaję, dokąd zmierzać mam dalej? Nie tak szybko, pozwól chwilę odpocząć, pozwól chwilę pomyśleć, głębiej to poczuć w tym chaosie trudnych chwil nikt nie pomoże mi tylko ja i łzy, płynące łzy, oooo Refren. Wiesz co mnie boli? Ludziom w głowach się przewraca Wiesz co mnie boli? I nagle wszystko wybucha i ogniem zieje x 2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pares: Kap kap

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pares: Kap kap

Skomentuj tekst

Pares: Kap kap

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kap kap - Pares, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kap kap - Pares. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pares.